Ścieżka nawigacji


PRZYDATNE LINKI
Wniosek o patronat honorowy Komisji Europejskiej
Komisarze
Łotewska prezydencja w UE
Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego
10 lat Polski w UE
Infolinia Europe Direct
Portal Unii Europejskiej
Twoja Europa
Europejski portal e-sprawiedliwość
Strona z konsultacjami społecznymi prowadzonymi przez Komisję Europejską
Opuszczają Państwo portal Europa i wchodzą na inną stronę internetową, której polityka ochrony prywatności może się różnić od tej w portalu Europa.
Kącik dla dzieci
Kącik dla nauczycieli
SOLVIT
Europejskie Centrum Konsumenckie POLSKA
Opuszczają Państwo stronę Komisji Europejskiej i wchodzą na stronę EURANET - to wspólne przedsięwzięcie kilkunastu radiofonii europejskich poświęcone tematyce UE
Fundusze na mapie Europy
Wyślij tę stronę pocztą elektronicznąWyślij tę stronę pocztą elektronicznąPrintPrint

12/08/2014 12:07:25

Nowa propozycja dla osób zainteresowanych funduszami europejskimi! Dzięki interaktywnej mapie Europy już teraz w jednym miejscu można znaleźć wyczerpujące informacje o projektach dofinansowanych z budżetu Unii Europejskiej. Interaktywna mapa pokazujące konkretne działania powstaje także w serwisie społecznościowym Pinterest.

  Fundusze na mapie Europy

  Mapę Europy wraz z linkami do wszystkich państw członkowskich można znaleźć tutaj: http://europa.eu/about-eu/funding-grants/index_pl.htm.

  Dzięki współpracy w ramach programu "Europe around the Corner" (EaC) powstała mapa przekierowująca do stron państw członkowskich, gdzie obywatele mogą znaleźć projekty dofinansowane z europejskich funduszy strukturalnych i inwestycyjnych.

  Mogą być to zatem projekty ze wsparciem płynącym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego, Funduszu Spójności, Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Obszarów Wiejskich oraz Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.

  W ten sposób np. zaznaczając obszar Polski, zostaniemy przekierowani na stronę z mapą dotacji w Polsce http://www.mapadotacji.gov.pl/. Tam z łatwością wyszukamy projekty w danym regionie czy powiacie, a także według zakresu tematycznego, który nas interesuje. Każdy projekt jest szczegółowo opisany wraz z rodzajem funduszu i wysokością otrzymanego dofinansowania.

  Ponadto mapę działań realizowanych dzięki funduszom europejskim można także znaleźć w serwisie społecznościom Pinterest, na której już zaznaczonych jest kilkadziesiąt projektów dofinansowanych z funduszy europejskich. Serwis będzie na bieżąco aktualizowany: http://www.pinterest.com/eucommission/european-funding-in-your-region/.

   

  Ostatnia aktualizacja: 19/08/2014  |Początek strony