Navigatsioonitee

Euroopas puhkuse veetmine on varasemast lihtsam - 04/08/2008

Inimesed päikeselisel rannal

Kas plaanite oma puhkuse sel suvel veeta Euroopas? Veeta nädala päikese käes või vaatamisväärsusi vaadates on palju lihtsam, kui see oli varem.

Piirikontrollide puudumine enamiku liikmesriikide vahel, paljudes liikmesriikides kasutusel olev ühisraha ja kogu ELis kehtivad juhiload on viimastel aastatel muutnud Euroopas reisimise märksa lihtsamaks.

Tänu 1990. aastate õigusaktide muudatustele, millega lõpetati lennuettevõtjate monopolid ja suurendati konkurentsi, maksab teie pilet Euroopa randadele, mägedesse või ajaloolistesse linnadesse tõenäoliselt ka vähem. ELi õigusaktidega sätestatakse teie reisijaõigused, kui lend viibib või see tühistatakse või kui teie pagas on kaduma läinud või kahjustada saanud English.

Reisitšekkide või sularaha kaasaskandmine ei ole enam Euroopas reisimise kohustuslik osa. Kui elate riigis, milles on kasutusel euro, ei ole mõnes teises euroala riigis raha välja võtmine või kaardiga maksmine DeutschEnglishfrançais sugugi kallim kui kodus.

Ühenduse pidamine perekonna ja sõpradega kodus on muutunud odavamaks tänu eelmisel aastal mobiiltelefonside hindade alandamisele välismaalt helistades.Lühisõnumite saatmise tasu alaneb samuti peagi.

Puhkajad, kes soovivad end muust maailmast täielikult eraldada, saavad rahulikult puhata, teades, et ühtne telefoninumber 112 English aitab neil saada ühendust hädaabiteenistustega kõikjal ELis.Ning kui siiski peaks midagi halba juhtuma, on kõigil ELi kodanikel, kes viibivad puhkusel mõnes ELi liikmesriigis, õigus saada hädaolukorras tasuta arstiabi.

Tänu uuele lemmiklooma passile, võite endaga randa kaasa võtta ka Muki või Miisu!

Kõrge kontrastsusega versioon Tavaline kirjasuurus Kirjasuurus 200 % saada sõbrale prindi see lehekülg

 

Kas leidsite otsitava teabe?

Jah Ei

Mida te otsisite?

Kas teil on ettepanekuid?

Kasulikud viidad