Naršymo kelias

Mūsų skaitmeninės ateities paroda - 27/09/2010

"IRT 2010" logotipas © ES

Rugsėjo 27-29 d. Briuselyje vyksiančio renginio "IRT 2010. Skaitmeninės technologijos" pagrindinė tema - naujausios informacinės ir ryšių technologijos. Vyks parodos, konferencijos, dalykiniai mokslininkų ir verslininkų susitikimai.

Skaitmeninės technologijos gali labai pakeisti mūsų kasdieninį gyvenimą, jos nepaprastai svarbios ir ekonomikai. Puoselėti IRT naujoves yra vienas iš pagrindinių ES konkurencingumo ir klestėjimo užtikrinimo strategijos elementų.

Renginyje "IRT 2010" tyrėjai, įmonių vadovai, investuotojai ir politikos formuotojai aptars skaitmeninių technologijų ateitį. Daugiausia dėmesio bus skiriama politiniams prioritetams - Europos skaitmeninei darbotvarkei DeutschEnglishfrançais ir ES numatytam IRT tyrimų ir inovacijų finansavimui English (2,8 mlrd. eurų 2011-2012 m.).

"IRT 2010" konferencijos itin naudingos mažosioms ir vidutinėms įmonėms. "IRT 2010" konferencijos, ypač seminarai IRT projektų finansavimo, investicijų paieškos ir pritraukimo temomis labai naudingi mažosioms ir vidutinėms įmonėms. Susitikimuose tyrėjai, novatoriai, inžinieriai ir investuotojai galės susipažinti ir užmegzti partnerystės ryšius.

Be to, daugiau kaip 100 stendų parodoje bus supažindinama su Europos naujausių IRT tyrimų rezultatais. Tarp pristatomų projektų bus ir šie:

- "3D-Coform" English - istorinių objektų ir vietų trimatis skaitmeninis atvaizdavimas, kaip vienas iš Europos kultūros paveldo dokumentavimo būdų.

- "Solid State Lighting" English - organinių apšvietimo technologijų, kurios penkis kartus veiksmingesnės už įprastines, kūrimas.

- "Kompaï" English - robotas, skirtas padėti sergantiems, neįgaliems ar senyvo amžiaus žmonėms gyventi savarankišką gyvenimą namuose.

- "Presenccia" English - virtualios tikrovės technologijos, skirtos padėti žmonėms, kuriems amputuota galūnė, naudotis protezais.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos