Navigačný riadok

EUROPA po zmene imidžu - 18/09/2009

Pohľad na novú domovskú stránku portálu EUROPA © EC

Nový vzhľad a navigácia vo všetkých úradných jazykoch EÚ vám pomôžu ľahšie nájsť, čo hľadáte.

Ak hľadáte informácie o Európskej únii, s najväčšou pravdepodobnosťou zavítate na jej oficiálne webové stránky EUROPA. Tie poskytujú nielen informácie o európskych inštitúciách a právnych predpisoch, ale aj praktické rady o pobyte v inej krajine alebo možnostiach čerpania financií z fondov EÚ. Na stránkach nájdete aj konkrétne príklady toho, komu a ako EÚ pomáha svojimi opatreniami.

Portál obsahuje viac ako 6 miliónov stránok, čo z neho robí jednu z najväčších webových lokalít na svete. A tak niet divu, že niekedy nie je jednoduché nájsť to, čo hľadáte. Práve preto sme zjednodušili vzhľad domovskej stránky a rozdelili ju na 6 tematických častí, ktoré zodpovedajú potrebám jej používateľov.

Navigačné menu nájdete odteraz na všetkých stránkach, aby ste sa pri hľadaní nestratili. Ak sa chcete vrátiť na domovskú stránku, stačí kliknúť na logo EUROPA. Okrem toho môžete využiť on-line pomoc pri navigácii v angličtine, francúzštine a nemčine.

Nosnou myšlienkou zmeny dizajnu stránok je racionalizácia, t. j. snaha oddeliť zložité odborné informácie a právne predpisy od všeobecných informácií a uľahčiť používateľom vyhľadávanie.

V zlepšovaní portálu chceme pokračovať, a preto neváhajte a využite možnosť spätnej väzby, ak ste pri prezeraní stránok natrafili na nejaký problém, alebo ak máte nápad ako ich vylepšiť. Vaše podnety a pripomienky nám pomôžu prispôsobiť EUROPU vašim potrebám.

Počas prechodu na nový vzhľad sa môžete stretnúť s drobnými, krátkodobými (dúfame, že nie závažnými) poruchami, preto prosíme o vašu trpezlivosť a ďakujeme za porozumenie.

EUROPA - Portál Európskej únie

Choose high-contrast version Set page to normal font size Increase font size by 200 percent poslať túto stránku priateľovi vytlačiť túto stránku

 

Našli ste informácie, ktoré ste hľadali?

Áno Nie

Aké informácie ste hľadali?

Máte nejaké návrhy?

Užitočné odkazy