Navigācijas ceļš

Vietnes “Europa” pārvērtības - 18/09/2009

Jaunā “Europa” portāla sākumlapas ekrānuzņēmums © EC

Jaunās navigācijas iespējas un jaunais noformējums palīdzēs vieglāk atrast ES vietnes galvenajās lapās meklēto informāciju visās ES oficiālajās valdodās.

Informāciju par Eiropas Savienību cilvēki vispirms meklē ES oficiālajā tīmekļa vietnē “Europa”. Tajā piedāvāta ne tikai informācija par ES iestādēm un likumiem, bet arī noderīgi padomi tiem, kas pārceļas uz citu ES valsti vai lūkojas pēc finansējuma. Tīmekļa vietnē arī paskaidrots, kas ir ieguvēji no ES pasākumiem un kādā veidā.

Portāls “Europa”, ko veido 6 miljoni lapu, ir viena no lielākajām vietnēm pasaulē. Tāpēc tajā dažkārt ir grūti atrast konkrētu informāciju. Esam vienkāršojuši vietnes sākumlapas, lai tās padarītu lietotājam draudzīgākas. Informācija sadalīta sešos galvenajos tematos, ņemot vērā lietotāju vajadzības.

Navigācijas izvēlne būs uz visām lapām, tā atvieglojot pārvietošanos vietnē bez maldīšanās. Noklikšķinot uz Europa logo, neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas portālā varat acumirklī atgriezties sākumlapā. Jūsu rīcībā būs navigēšanas palīdzība angļu, franču un vācu valodā.

Mērķis bija racionālāk pārkārtot esošo saturu, lai nošķirtu likumus un sarežģītāku tehnisku materiālu no vispārīgākas informācijas, kā arī palīdzētu apmeklētājiem atrast viņiem vajadzīgo informāciju.

Vēlamies vietnes uzlabošanu turpināt, tāpēc lūdzam izmantot atsauksmju sniegšanas iespēju, ja jaunajās lapās saskaraties ar kādām problēmām. Jūsu komentāri mums palīdzēs lapas veidot tā, lai tās atbilstu jūsu vajadzībām.

Jaunās vietnes izveides darbs vēl turpinās, un tāpēc varat saskarties ar atsevišķām kļūmēm, tomēr tām nevajadzētu būt nopietnām (cerams). Paldies par jūsu pacietību un sapratni.

EUROPA - Eiropas Savienības portāls

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites