Naršymo kelias

Interneto svetainė „Europa“ tapo patrauklesnė - 18/09/2009

Naujasis svetainės „Europa“ pradžios puslapis © EB

Atnaujinus naršymo sistemą ir išdėstymą, ES interneto svetainės pagrindiniuose puslapiuose lengviau rasti ieškomą informaciją bet kuria oficialiąja ES kalba.

Informacijos apie Europos Sąjungą paprastai pirmiausiai ieškoma oficialioje ES interneto svetainėje „Europa“. Joje pateikiama informacijos apie ES institucijas ir teisės aktus, praktinių patarimų vykti į kitą ES šalį arba gauti finansavimą norintiems žmonėms, aiškinama, kam ir kuo naudinga ES veikla.

Daugiau kaip 6 mln. puslapių portalas „Europa“ yra vienas iš didžiausių pasaulyje. Tad nereikia stebėtis, kad rasti jame konkrečios informacijos kartais būna sunku. Kad lankytojams būtų patogiau naudotis pradžios puslapiais, jie supaprastinti: visa informacija suskirstyta į šešias dalis pagal naudotojų poreikius atitinkančias temas.

Kad būtų lengviau naršyti svetainėje ir nepasiklysti, visuose puslapiuose pateikiamas naršymo meniu. Spustelėję portalo „Europa“ logotipą vartotojai galės tuojau pat grįžti į pradžios puslapį iš bet kurio portalo tinklalapio. Naršymo pagalba bus teikiama anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

Interneto svetainė pertvarkyta siekiant racionaliau pateikti jos turinį: teisės aktus ir sudėtingus techninius dokumentus atskirti nuo bendrosios informacijos ir taip padėti lankytojams rasti tai, ko jie ieško.

Svetainę norėtume tobulinti toliau, todėl prašytume naudojantis atsiliepimų teikimo funkcija pranešti, jei naršydami po atnaujintus puslapius patirtumėte kokių nors sunkumų, arba parašyti pasiūlymų. Jūsų pastabos mums padės tobulinti puslapius, kad jie geriau atitiktų jūsų poreikius.

Svetainės keitimo metu jos lankytojams gali kilti problemų, tačiau tikimės, kad rimtų gedimų bus išvengta. Dėkojame už kantrybę ir supratingumą.

EUROPA - Europos Sąjungos portalas

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos