Navigatsioonitee

Teadusuuringuteks uued vahendid - 14/01/2008

Foto filmist "Sõrmuste isand"

Et edendada konkurentsivõimet Euroopas, panustab Euroopa Liit avaliku ja erasektori koostööle teadusvaldkonnas. Teadlastele parimate teenuste osutamiseks asutati kaks ELi ametit.

"Casino Royale", "Da Vinci kood", triloogia "Sõrmuste isand", "Batman alustab", "King Kong", "Superman tuleb tagasi" või "X-Men 3" –  kõiki neid filme iseloomustavad hea kvaliteediga eriefektid, mis on toodetud tarkvara Furnace English abil ning mida on auhinnatud Oscariga English . Neli Euroopa spetsialisti on loonud tarkvara, mis nägi ilmavalgust Euroopa Liidu toetuste ning 7. teadusuuringute raamprogrammi English toel. Eriti tuleks esile tõsta Marie Curie' meetmeid English , mille eesmärk on suurendada teadlaste enesetäiendusvõimalusi ning liikuvust kogu karjääri ajal.

14. jaanuaril kogunevad tarkvara Furnace loojad ning mitmed avaliku ja erasektori esindajad Marie Curie' meetmeid käsitlevale konverentsile DeutschEnglishespañolfrançaisitaliano Brüsselisse, kus arutletakse ettevõtete ja ülikoolide koostöö üle. Komisjon on mõistnud, et kõnealune koostöö on Euroopa konkurentsivõime suurendamiseks vajalik, ning avas uute projektide rahastamiseks pakkumismenetluse English .

Euroopa Komisjon asutas äsja Teadusuuringute Rakendusameti English , mille peamine ülesanne on hallata Marie Curie' stipendiumide programmi. Amet tegeleb ka väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete teadusuuringute ning 7. raamprogrammi meetmete "Kosmos" ja "Julgeolek" teatavate osadega. Kuna teadlasi tuleb tõhusalt abistada, asutati ka teine amet, Euroopa Teadusnõukogu English rakendusamet. Ameti ülesanne on rakendada 7. raamprogrammi meedet "Ideed danskDeutschελληνικάEnglishespañolfrançaisitalianoNederlandsportuguêssuomisvenska ", mille eesmärk on stimuleerida eesliiniuuringuid.

Kõrge kontrastsusega versioon Tavaline kirjasuurus Kirjasuurus 200 % saada sõbrale prindi see lehekülg

 

Kas leidsite otsitava teabe?

Jah Ei

Mida te otsisite?

Kas teil on ettepanekuid?

Kasulikud viidad