Navigācijas ceļš

Iemūžini fotoattēlā kādu projektu! - 16/07/2012

Divi uz traktora kausa sēdoši zēni spēlējas ar stūri @ES

Uzņemiet lielisku fotoattēlu, kas atspoguļo kādu no ES finansētajiem projektiem jūsu reģionā, un saņemiet balvā fotoaparātu 1000 eiro vērtībā un ceļojumu uz Briseli divām personām!

Šovasar ir iespēja izmēģināt savas fotogrāfa spējas, mums nosūtot savus fotoattēlus, kas atspoguļo ES reģionālo finansējumu darbībā.

Fotoattēliem ir jābūt par projektiem, kam piešķirts finansējums no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) vai Kohēzijas fonda. Attēlos jābūt redzamai projekta zīmei, — meklējiet plakātus ar ES karogu un informāciju par finansējumu!

Šis finansējums palīdz ES mazāk attīstītajiem reģioniem modernizēties un pielāgoties globalizētās pasaules ekonomikas izaicinājumiem. To izmanto, piemēram, lai attīstītu vietējā darbaspēka prasmes, veicinātu uzņēmējdarbību, uzlabotu infrastruktūru un aizsargātu vidi.

Tā kā konkursā ir divas atsvišķas kategorijas, tajā varat piedalīties English kā persona, kas strādā organizācijā, kura saņem ES reģionālo finansējumu, vai kā privātpersona. Jums būs jāpievienojas sociālās tīklošanās vietnei “Facebook”, ja vien neesat tajā jau reģistrējies.

Iesākumam atrodiet kādu projektu jūsu reģionā vai citur.

Rudenī katrā kategorijā atlasīs divus uzvarētājus. No tiem vienu, balsojot tiešsaistē, atlasīs sabiedrība (balsošana sākas 27. augustā un beidzas 7. septembrī).

Žūrija izvēlēsies pārējos uzvarētājus. Fotoattēlus vērtēs pēc tā, cik estētiski, radoši un ES reģionālajai politikai atbilstīgi tie ir.

Katrs uzvarētājs saņems 1000 eiro, par kuriem iegādāties digitālo fotoaparātu, un ceļojumu divām personām uz Briseli “Eiropas reģionu un pilsētu nedēļas” English laikā (8.-11. oktobrī).

Mājās vai ārzemēs būdami, meklējiet projektus un turiet pa rokai fotoaparātu! Darbu iesūtīšanas termiņš ir augusta beigas.

Informācija par konkursu vietnē “Facebook” English

Vairāk par ES reģionu politiku

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites