Naršymo kelias

Nufotografuokite projektą - 16/07/2012

Du ant ekskavatoriaus sėdintys berniukai žaidžia su vairu © ES

Nufotografuokite, kaip jūsų regione vykdomas ES finansuojamas projektas, ir laimėkite 1000 eurų vertės fotografijos įrangą bei kelionę dviems į Briuselį.

Pademonstruokite savo fotografavimo sugebėjimus šią vasarą – atsiųskite savo nuotraukas, kuriose būtų užfiksuotas ES finansuojamas regioninis projektas.

Tai turi būti projektai, kuriems skiriama parama iš Europos regioninės plėtros (ERPF) arba Sanglaudos fondo. Nuotraukose turi matytis projekto ženklas, pvz., lenta su ES vėliava ir informacija apie finansavimą.

Šie fondai padeda mažiau išsivysčiusiems ES regionams modernizuotis ir įveikti pasaulio ekonomikos globalizacijos keliamus sunkumus. Lėšos naudojamos, pavyzdžiui, vietos darbuotojų įgūdžiams plėtoti, verslumui skatinti, infrastruktūrai gerinti ir aplinkai apsaugoti.

Dalyvauti konkurse English galite dviejose kategorijose: kaip organizacijos, gaunančios ES regionams skiriamą finansavimą, darbuotojas arba kaip visuomenės atstovas. Kad galėtumėte dalyvauti, turite būti prisijungę prie socialinio tinklo „Facebook“.

Pirmiausia susiraskite projektą savo regione ar toliau nuo namų.

Rudenį bus atrinkta po du kiekvienos kategorijos laimėtojus, vieną iš kurių išrinks visuomenė balsuodama internetu (balsavimas prasidės rugpjūčio 27 d., o baigsis rugsėjo 7 d.).

Kitą laimėtoją išrinks vertinimo komisija. Bus vertinama nuotraukų estetika, kūrybiškumas ir ryšys su ES regionų politika.

Kiekvienas laimėtojas gaus 1000 eurų skaitmeninės fotografijos įrangai ir kelionę dviems į Briuselį per Europos regionų ir miestų savaitę English (spalio 8–11 d.).

Tad ar būtumėte namuose, ar svetur – pasiruoškite fotoaparatą ir dairykitės tinkamų projektų. Nuotraukas konkursui teikti galima iki rugpjūčio pabaigos.

Informacija apie konkursą tinkle „Facebook“ English

Daugiau apie ES regionų politiką

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos