Navigatsioonitee

Pildistage projekti - 16/07/2012

Kaks poissi mängivad rooliga, istudes traktori kopa peal © EU

Tehke fotosid ELi rahastatavatest projektidest oma piirkonnas ning võitke 1000 euro väärtuses fotovarustust ja reis kahele Brüsselisse.

Näidake käesoleval suvel oma fotograafiaoskusi, saates meile omatehtud fotod ELi rahastatavatest projektidest.

Fotod peavad kujutama projekte, mida toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist (ERF) või ühtekuuluvusfondist. Fotodel peab olema kujutatud projekti tahvel, millel on kujutatud ELi lipp ja rahastamisalane teave.

Vahenditest aidatakse ELi vähemarenenud piirkondadel läbi viia uuendusi ja vastata globaliseerunud maailmamajanduse väljakutsetele. Rahalisi vahendeid kasutatakse näiteks selleks, et arendada kohaliku tööjõu oskusi, toetada ettevõtlust, parandada infrastruktuuri ja kaitsta keskkonda.

Saate võistlusele registreeruda English kas isikuna, kes töötab ELilt piirkondliku rahastamise raames toetust saavas organisatsioonis, või avalikkuse esindajana – selleks on loodud kaks erinevat kategooriat. Registreerumiseks peate endale looma Facebooki konto, kui teil seda veel ei ole.

Kõigepealt leidke projekt kas siis oma kodukandis või veidi kaugemal.

Sügisel valitakse kummaski kategoorias välja kaks võitjat – neist üks ehk publikulemmik veebipõhise hääletusvormi vahendusel (hääletamine algab 27. augustil ja lõpeb 7. septembril).

Teised võitjad selgitab välja žürii. Fotosid hinnatakse kolme kriteeriumi alusel: esteetilisus, loovus ja asjakohasus seoses ELi regionaalpoliitikaga.

Iga võitja saab 1000 eurot, mille ulatuses on võimalik soetada digifotovarustust, ning reisi kahele Brüsselisse Euroopa reginoonide ja linnade nädala English ajal (8.–11. oktoober).

Kas kodukandis või välismaal viibides hoidke projektide märkamiseks silmad lahti ja fotoaparaat valmisolekus. Registreeruda on võimalik kuni augusti lõpuni.

Teave võistluse kohta Facebookis English

Lugege täiendavalt ELi regionaalpoliitika kohta

Kõrge kontrastsusega versioon Tavaline kirjasuurus Kirjasuurus 200 % saada sõbrale prindi see lehekülg

 

Kas leidsite otsitava teabe?

Jah Ei

Mida te otsisite?

Kas teil on ettepanekuid?

Kasulikud viidad