Naršymo kelias

Dėmesio centre – regionai - 15/06/2012

ES apdovanojo originaliausius ir novatoriškiausius regioninius projektus skirdama 2012 m. „RegioStars“ apdovanojimus.

Tarp penkių šių metų „RegioStars“ Englishfrançais prizininkų – organizacijos projektas, skirtas darbo vietų skaičiui aplinką tausojančių technologijų srityje didinti, ir bendras projektas, skirtas kaimo vietovėse gyvenantiems vyresnio amžiaus žmonėms padėti.

Tai tik pora iš šimtų tūkstančių projektų, kuriems skirta lėšų iš ES regioninės plėtros fondo. Apdovanojimai atiteko toliau išvardytiems projektams įvairiose kategorijose.

„Eco World Styria“ DeutschEnglishpažangus augimas. Tinklas padidino aplinką tausojančių technologijų bendrovių Austrijos Štirijos regione skaičių ir siekia užtikrinti, kad ši apie 180 bendrovių grupė taptų pasauliniu ekologinių inovacijų centru. Nuo projekto pradžios aplinką tausojančių technologijų srityje sukurta 5000 naujų darbo vietų.

GRaBS Englishtvarus augimas. 14 partnerių iš 8 ES šalių padeda regioninėms valdžios institucijoms prisitaikyti prie esamų ir naujų aplinkybių miestuose siekiant pasirengti ekstremalioms oro sąlygoms, susidarančioms dėl klimato kaitos.

„Older people for Older people“ Englishintegracinis augimas. Suomijos, Grenlandijos, Šiaurės Airijos, Škotijos ir Švedijos regioninės valdžios institucijos dirbo su vyresnio amžiaus žmonėmis siekdamos rasti alternatyvių būdų padėti vyresniems kaimo bendruomenių gyventojams.

Pietryčių Malmė svenskaskurdžių miesto rajonų plėtra. Vykdant šį Švedijos projektą keturiuose pietryčių Malmės rajonuose, kuriuose didelis nedarbas, sukurta gyventojų, nekilnojamojo turto savininkų ir įmonių partnerystė.

„Podlaskie Voivodeship“ Englishpolskivisuomenės informavimas. Šis Lenkijos regionas parengė interneto svetainę lenkų ir anglų kalbomis. Joje pateikiama išsamios informacijos apie ES investicijas ir pagal programas skiramos pagalbos gavėjus.

Laimėtojai apdovanojimus gavo vakar ES kasmetinės vietos ir regionų valdžios institucijų atstovų konferencijos English išvakarėse.

Į šių metų apdovanojimus pretendavo apie 107 projektai. Jiems visiems skirta parama iš Europos regioninės plėtros fondo arba Sanglaudos fondo.

Daugiau apie ES regioninę politiką

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos