Naršymo kelias

"Open Days 2010": miestai ir regionai kaupia idėjas, kaip paskatinti ekonomikos augimą -

Vietos ir regioninių valdžios institucijų atstovai šią savaitę susitinka Briuselyje, kad aptartų bendradarbiavimą didinant Europos konkurencingumą pagal strategiją "Europa 2020".

Renginys suburs 6000 išrinktų atstovų iš maždaug 240 regionų ir miestų. Šiemet dalyvių dėmesio centre - regionų ir miestų vaidmuo įgyvendinant strategiją "Europa 2020" DeutschEnglishfrançais . Ši strategija - tai ES planas, kurio tikslas - užtikrinti ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimą.

Kita miestų ir regionų vadovams svarbi tema - mažiau turtingi Europos regionai. Bus svarstoma, kaip jie galėtų pasivyti kitus regionus gaudami paramos pagal jiems padėti skirtas ES finansavimo programas. Pagal programas teikiama parama infrastruktūros projektams, pavyzdžiui, viešajam transportui gerinti, ir profesiniam mokymui bei švietimui - ypač naujosiose ES narėse.

Šią savaitę taip pat pradės veikti "RegioNetwork 2020" - interneto forumas, kurio paskirtis - padėti miestams ir regionams bendradarbiauti ir dalytis informacija.

Briuselio susitikimai - svarbiausias 2010 m. Europos savaitės "Open Days" įvykis. Iš viso nuo rugsėjo iki lapkričio mėn. visoje Europoje vyks apie 260 vietos renginių English - konferencijų, kultūros renginių, mugių ir parodų.

Pavyzdžiui, Plungėje bus surengtas seminaras-diskusija apie tarptautinio kultūrinio bendradarbiavimo galimybes ir koncertas.

Glosteryje (Jungtinė Karalystė) spalio 19 d. vietos įmonėms bus pristatyti energijos taupymo klausimai ir naujausios aplinkos technologijos. Pranešėjai taip pat kalbės apie ES finansuojamas energijos vartojimo efektyvumo iniciatyvas.

Briuselyje renginį "Open Days" organizuoja Europos Komisija ir Regionų komitetas - ES organas, kuriame regionų ir vietos valdžia gali išsakyti savo nuomonę apie ES politiką.

"Open Days 2010" renginių tiesioginė transliacija English

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos