Naršymo kelias

Regionų sėkmės receptai - 05/10/2009

Atvirų durų logotipas ©EB

Europos konferencijoje pristatomi regioniniai visuotinių problemų sprendimai.

Dėl ekonominio nuosmukio daugelyje Europos miestų labai padidėjo nedarbas ir sumažėjo įplaukos. Kaipgi jiems sekasi spręsti šias problemas? Atsakymas gali būti itin reikšmingas gaivinant Europos ekonomiką, nes regionų ekonomikos augimas tiesiogiai susijęs su platesnio masto ekonomikos augimu.

Šis klausimas tikrai bus daugelio nagrinėjamas per šių metų atvirų durų dienas English – metinę ES regioninės politikos konferenciją. Tai vienas didžiausių tokių renginių Briuselyje, per kurį supažindinama su regionų pastangomis skatinti augimą, o patiems regionams ir miestams suteikiama galimybė bendromis jėgomis intensyviai ieškoti sprendimų ir megzti partnerystės ryšius. Renginys taip pat yra gera proga parodyti, kaip naudingai investuoti ES regioninės plėtros fondo lėšas (2007–13 m. jų skirta 347 mlrd. EURŲ).

Į keturias dienas (spalio 5–8 d.) vyksiančius seminarus, praktinius užsiėmimus, paskaitas ir parodas užsiregistravo apie 7000 politikos formuotojų, specialistų ir pramonės atstovų iš 33 šalių. Visoje Europoje vyksta mažesnės konferencijos. Iš viso ketina dalyvauti 213 regionų ir miestų.

Renginių temos bus keturios: inovacijos, tvarusis vystymasis, teritorinis bendradarbiavimas ir ES regioninė politika. Per šių metų konferenciją vyks paskaitos ir specialistų diskusijos, kuriose dalyvaus žinomi regioninės politikos ekspertai.

Daugiau apie ES regioninę politiką

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos