Navigācijas ceļš

Uzmanības centrā Eiropas reģioni - 25/02/2008

Vanšu tilts

Reģioni dalās savā labākajā pieredzē, lai sekmētu ilgtspējīgu attīstību un konkurētspēju, izmantojot Eiropas reģionālās politikas instrumentus.

Vairāk nekā 600 reģionu līmeņa pārstāvju piedalās konferencē "Reģioni ekonomiskām pārmaiņām" DeutschEnglishfrançais, kas norisinās Briselē 25. un 26. februārī. Šo konferenci organizē Eiropas Komisija un Reģionu komiteja danskDeutschελληνικάEnglishespañolfrançaisitalianoNederlandsportuguêssuomisvenska, un tā piedāvā reģioniem iespēju dalīties savā labākajā pieredzē. Šā gada konference, kuras uzmanības centrā ir konkurētspēja un ilgtspējīga attīstība, piedāvā seminārus par dažādiem tematiem, piemēram, par uzņēmumu grupām un iniciatīvu ilgtspējīga transporta sekmēšanai CIVITAS DeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolskiRomâna.

Visiem ES reģioniem ir jādomā, kā pārvarēt daudzos kopīgos izaicinājumus, piemēram, iedzīvotāju novecošanu, pielāgošanos globalizācijai, ilgtspējīgu energoapgādi. Ideju apmaiņa var palīdzēt tiem saskaņot darbības un kopīgi strādāt, lai uzlabotu reģionu politiku.

No 2007. gada līdz 2013. gadam 375 miljonus eiro atvēlēs sadarbības tīklu veidošanai un mācību pasākumiem. Šīs nedēļas konferencē iestādes, kas atbild par struktūrfondu pārvaldi, varēs izskaidrot savu stratēģiju, dalīties pieredzē un projektos. Viens no semināriem būs par to, kā palīdzēt tradicionālajām nozarēm un tajās strādājošajiem pielāgoties globalizācijai.

Viens no konferences būtiskajiem momentiem būs šī gada "RegioStars Englishfrançais" godalgu pasniegšanas ceremonija un reģionālās politikas komisāres Danutas Hībneres runa, ar ko atklās nākamā gada konkursu. Šīs godalgas pasniedz, lai izteiktu atzinību visnovatoriskākajiem projektiem reģionālās attīstības jomā.

Lasīt vairāk par ES reģionālo politiku DeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolski

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites