Naršymo kelias

V. Reding internetu dalyvaus dialoge apie Europos ateitį - 14/01/2014

Viviane Reding © ES

Sausio 16 d. 20.00 val. Vidurio Europos laiku Europos Komisijos pirmininko pavaduotoja Viviane Reding per tiesioginę transliaciją „YouTube“ kanalu diskutuos su Europos piliečiais.

ES nori išgirsti Jūsų nuomonę apie mums visiems Europoje iškilusias problemas: ekonomikos krizę, ES piliečių teises, kuriuo keliu Europai eiti toliau ir kt.

Jei norite dalyvauti diskusijose, savo klausimus ir pastabas paskelbkite tinkluose „Twitter“, „Facebook“ ir „Google+“, naudodami raktažodžius #askReding ir (arba) #eudeb8.

Diskusijas ves „Euronews“ vedėjai. Dalyvauti laidoje bus atrinkti įdomiausius ir kebliausius klausimus socialiniuose tinkluose paskelbę žmonės. Diskusijos vyks iš karto po tiesioginio pokalbio su Europos Komisijos nare V. Reding.

Piliečių dialogai 2014 m.

Piliečių dialogai pradėti rengti 2013-aisiais – Europos piliečių metais. Europos Komisijos nariai visoje Europos Sąjungoje dalyvauja diskusijose apie piliečių teises ir Europos ateitį.

Per šias diskusijas žmonės gali tiesiogiai pakalbėti su politikais apie savo, kaip ES piliečių, teises, apie tai, kokioje Europoje jie nori gyventi ir ko tikisi iš Europos Sąjungos.

Jau įvyko daugiau kaip 30 susitikimų Europos miestų rotušėse, dabar atėjo laikas diskusijoms internetu. Praėjusią savaitę Europos Komisijos pirmininko pavaduotoja V. Reding diskutavo su penkiais garsiais Europos tinklaraštininkais, o šio ketvirtadienio diskusijose gali dalyvauti visi europiečiai.

Tokios diskusijose bus tęsiamos ir 2014 m. – dar 7 jų turi įvykti Danijoje, Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose, Rumunijoje, Belgijoje.

Žiūrėti tiesioginę diskusijų transliaciją

Žiūrėti tiesioginę pokalbio su V. Reding transliaciją („Euronews“)

Pranešimas spaudai. Tiesioginė dialogo internetu su Komisijos nare V. Reding transliacija

Piliečių dialogai

Diskusijos apie Europos ateitį

Europos piliečių metai (2013 m.)

Dalyvaukite diskusijose apie ES

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos