Navigatsioonitee

Volinik Viviane Reding korraldab Euroopa tulevikku käsitleva veebidialoogi - 14/01/2014

Viviane Reding © EU

16. jaanuaril kell 21.00 Eesti aja järgi osaleb Euroopa Komisjoni asepresident Viviane Reding Euroopa kodanikega toimuvas arutelus, mida on võimalik jälgida otseülekandena YouTube'is.

EL tahab kuulda Teie arvamust küsimustes, millega me kõik Euroopas kokku puutume, nagu majanduskriis, meie õigused ELi kodanikena ja Euroopa tulevik.

Arutelus osalemiseks postitage oma küsimused ja märkused Twitteri, Facebooki või Google+'i vahendusel, kasutades #askReding ja/või #eudeb8.

Arutelu juhib ja osalejad valib Euronews, võttes aluseks suurimat huvi ning väljakutset pakkuvad küsimused. Arutelule eelneb otseintervjuu volinik Redinguga.

Dialoogid kodanikega 2014. aastal

Dialooge kodanikega hakati korraldama 2013. aastal Euroopa kodanike aasta raames. ELi volinikud osalesid kogu ELis toimunud aruteludel, mis käsitlesid kodanike õigusi ja Euroopa tulevikku.

Need arutelud annavad inimestele võimaluse rääkida poliitikutega otse oma õigustest ELi kodanikena ning sellest, millises Euroopas nad tahaksid elada ja millised on nende ootused Euroopa Liidu suhtes.

Pärast rohkem kui 30 Euroopa linnas toimunud avalikke kohtumisi on aeg viia arutelu internetti. Eelmisel nädalal debateeris asepresident Reding Euroopa viie mõjuka blogijaga, sellel neljapäeval võivad arutelus osaleda kõik eurooplased.

Dialoogid kodanikega jätkuvad ka 2014. aastal. Avalikud arutelud on kavas Taanis, Ühendkuningriigis, Hispaanias, Prantsusmaal, Madalmaades, Rumeenias ja Belgias.

Vaadake arutelu otseülekandes

Vaadake volinik Redingu otseintervjuud (Euronews)

Pressiteade – otseülekanne veebidialoogist volinik Viviane Redinguga

Dialoogid kodanikega

Arutelu Euroopa tuleviku üle

Euroopa kodanike aasta 2013

Osalege Euroopa arutelus

Kõrge kontrastsusega versioon Tavaline kirjasuurus Kirjasuurus 200 % saada sõbrale prindi see lehekülg

 

Kas leidsite otsitava teabe?

Jah Ei

Mida te otsisite?

Kas teil on ettepanekuid?

Kasulikud viidad