Cesta

Viviane Redingová pořádá online diskuzi o budoucnosti Evropy - 14/01/2014

Viviane Redingová © EU

Ve čtvrtek 16. ledna od 20.00 hodin středoevropského času bude místopředsedkyně Komise Viviane Redingová diskutovat s občany v celé Evropě. Diskuzi můžete v přímém přenosu sledovat na YouTube.

EU chce slyšet váš názor na otázky, které se týkají nás všech, včetně hospodářské krize, práv občanů EU a budoucího směřování Evropy.

Chcete-li se diskuze zúčastnit, zveřejněte své otázky a komentáře na Twitteru, Facebooku a Googlu+ a označte je hashtagem #askReding nebo #eudeb8.

Moderátorem diskuze je televizní stanice Euronews. Ta zároveň vybírá i účastníky na základě nejzajímavějších a nejpodnětnějších otázek položených prostřednictvím sociálních médií. Diskuze bude následovat po interview s komisařkou Redingovou v rámci programu Euronews „Global Conversation“.

Dialog s občany v roce 2014

Dialog s občany byl zahájen v roce 2013 jako součást Evropského roku občanů. Evropští komisaři pořádali po celé EU debaty o právech občanů a o budoucnosti Evropy.

Lidé tak měli možnost hovořit přímo s politiky o svých právech v EU, o tom, v jaké Evropě by chtěli žít a co od Evropské unie očekávají.

Po více než 30 setkáních v různých městech Evropy nastal čas přesunout diskuzi online. Místopředsedkyně Redingová již minulý týden diskutovala s 5 předními evropskými bloggery. Čtvrteční diskuze se mohou zúčastnit všichni občané.

Dialog s občany bude pokračovat i v roce 2014. Na programu je celkem 7 diskuzí v těchto státech: Dánsko, Spojené království, Španělsko, Francie, Nizozemsko, Rumunsko a Belgie.

Sledujte přímý přenos diskuze

Rozhovor s Viviane Redingovou (Euronews)

Tisková zpráva – Přímý přenos online diskuze s místopředsedkyní Komise Redingovou

Dialogy s občany English (en)

Diskuze o budoucnosti Evropy English (en)

Evropský rok občanů 2013

Evropská debata

Zobrazit s maximálním kontrastem Zobrazit stránku s normální velikostí písma Zvětšit písmo o 200 % Poslat tuto stránku přátelům Vytisknout stránku

 

Nalezli jste informace, které jste hledali?

Ano Ne

Co jste hledali?

Máte nějaké připomínky?

Užitečné odkazy