Naršymo kelias

Kalbėti atvirai siekiant geresnio pasaulio - 16/05/2008

Europos premija remiami žurnalistai, prisidedantys prie žmogaus teisių, demokratijos gynimo ir vystymosi skatinimo.

ES kviečia viso pasaulio žurnalistus dalyvauti konkurse Lorenzo Natali premijai Englishespañolfrançais – žodžio laisvės simboliui – gauti (paraiškas galima teikti iki 2008 m. birželio 30 d.).

Kalbėdamas apie šios premijos reikšmę už humanitarinę pagalbą atsakingas Europos Komisijos narys Louisas Michelis pažymėjo: „Be informacijos ir žiniasklaidos pasaulis užmirštų praeitį, nebeišmanytų dabarties ir nebediskutuotų apie ateitį“.

Lorenzo Natali premija yra svarbi ES vystymosi politikos Englishfrançais dalis. ES mano, kad ginti demokratiją ir žmogaus teises – tai prisidėti prie tinkamo valdymo, taikos ir pažangos besivystančiose pasaulio šalyse.

Šįmet premija galės būti skirta už visų rūšių žiniasklaidos priemonių – radijo, televizijos, spaudos ar interneto – žurnalistinius darbus. Šio pasaulinio konkurso laimėtojai pasidalys 50 000 EUR vertės premija. Premijos laureatams bus įteiktos per 2008 m. lapkričio mėnesį Strasbūre vyksiančių Europos vystymosi dienų Englishfrançais renginį.

Išrinkti Lorenzo Natali premijos laureatus šįmet Europos Komisijai padės dvi vienos žymiausių pasaulio spaudos asociacijų: „Žurnalistai be sienų“ ir Pasaulinė laikraščių asociacija, kuri visuose penkiuose žemynuose yra paskelbusi daugiau kaip 18 000 straipsnių.

Lorenzo Natali buvo kovotojas už laisvę, susilaukęs šlovės už drąsą Italijos išsivadavimo kare 1944 m.

Dalyvavimo konkurse forma. Lorenzo Natali premija Englishespañolfrançais

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos