Navigačný riadok

Zapojte sa do debaty o budúcnosti EÚ - 13/08/2013

Komisárka Redingová počas diskusie v Berlíne © EÚ

Či už pozitívny alebo negatívny, pravdepodobne máte svoje názor na EÚ a jej politiky. Podeľte sa oň osobne alebo prostredníctvom internetovej diskusie.

Komisári sa od začiatku tohto roka zapájajú do otvorených diskusií o budúcnosti EÚ. Hostiteľmi týchto diskusií sú veľké či malé mestá po celej Európe ako Varšava v Poľsku či Košice.

Keďže nás čaká ešte najmenej 20 diskusií, máte stále šancu položiť vaše otázky priamo európskemu komisárovi, prípadne ich uverejniť na internete a sledovať diskusiu online.

Teraz máte jedinečnú možnosť tlmočiť osobne európskym politikom názory o vašich právach, o tom, ako by podľa vás mala vyzerať Európa, a o vašich očakávaniach vo vzťahu k Európskej únii.

Ak sa skôr zaujímate o to, aké majú názory na EÚ tvorcovia verejnej mienky či iné osobnosti, prečítajte si najnovšie články v prebiehajúcej diskusii.

Na tejto webovej lokalite nájdete široké spektrum názorov o budúcnosti EÚ – napr. čo znamená rozširovanie EÚ pre Balkán; myšlienky o zbližovaní sa s verejnosťou či vízie o reforme EÚ. Prečítajte si, čo si myslia ostatní, a pridajte vlastný názor na jednotlivé články.

Diskusie prebiehajú v kontexte Európskeho roka občanov. Podujatia počas tohto roka sa zameriavajú na podporu mnohých práv, ktoré sú spojené s občianstvom EÚ, a na podnecovanie dialógu medzi vládami, podnikmi a jednotlivcami.

Choose high-contrast version Set page to normal font size Increase font size by 200 percent poslať túto stránku priateľovi vytlačiť túto stránku

 

Našli ste informácie, ktoré ste hľadali?

Áno Nie

Aké informácie ste hľadali?

Máte nejaké návrhy?

Užitočné odkazy