Navigācijas ceļš

Piedalieties diskusijā par ES nākotni - 13/08/2013

Komisāre Redinga diskusijā, kas notika Berlīnē © ES

Vai tas būtu pozitīvs vai negatīvs, jums, visticamāk, ir savs viedoklis par ES un tās politiku. Paudiet savus uzskatus, tiekoties personiski, vai piedalieties tīmeklī notiekošā sarunā.

Pēdējos astoņos mēnešos komisāri ir piedalījušies atklātās diskusijās par ES nākotni. Tās notikušas gan mazpilsētās, gan lielās pilsētās visā Eiropā — no Varšavas Polijā līdz pat Kadisai Spānijā.

Tā kā vēl sekos vismaz 20 šādas diskusijas, jums vēl ir laiks uzdot savus jautājumus tieši kādam no ES komisāriem. Varat tos uzdot arī tīmeklī un sekot līdzi diskusijām internetā.

Šī ir jūsu iespēja pa tiešo ar ES politiķiem runāt par savām tiesībām un to, kādā Eiropā gribat dzīvot un ko cerat sagaidīt no Eiropas Savienības.

Ja jums patīk sekot līdzi tam, ko par ES saka tā sauktie viedokļa veidotāji un citi komentētāji, lasiet jaunākos rakstus par šo diskusiju virkni.

Minētajā vietnē apkopoti visdažādākie viedokļi par ES nākotni. Piemēram, analizēts, kādas ir ES paplašināšanās sekas Balkānu reģionam, sniegti ierosinājumi, kā labāk komunicēt ar sabiedrību, un piedāvāti veidi, kā Eiropas Savienību reformēt. Lasiet, ko saka citi, un pievienojiet savu komentāru par rakstiem.

Šīs debates notiek vienlaicīgi ar Eiropas Pilsoņu gada pasākumiem, kuru mērķis ir sabiedrību labāk iepazīstināt ar tiesībām, ko dod ES pilsonība, un rosināt dialogu starp valdību, uzņēmumiem un iedzīvotājiem.

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites