Naršymo kelias

Pakalbėkime apie ES ateitį - 13/08/2013

Komisijos narė V. Reding diskusijose Berlyne © ES

Teigiamą ar neigiamą nuomonę apie ES ir jos politiką turbūt turite. Pasidalykite ja asmeniškai arba prisijunkite prie pokalbių internetu.

Pastaruosius aštuonis mėnesius Komisijos nariai dalyvavo atvirose diskusijose apie ES ateitį. Šios diskusijos buvo rengiamos visos Europos miestuose ir miesteliuose nuo Varšuvos Lenkijoje iki Kadiso Ispanijoje.

Dar vyks bent 20 diskusijų, taigi vis dar turite laiko klausimams, kuriuos galite tiesiogiai užduoti Europos Komisijos nariui arba kuriuos galite teikti ir sekti diskusijas internetu.

Turite progą su ES politikais akis į akį pasikalbėti apie savo teises, kokioje Europoje norite gyventi ir ko tikitės iš Europos Sąjungos.

Jei jus labiau domina naujausios nuomonių formuotojų ir kitų komentatorių mintys apie ES, skaitykite naujausius straipsnius apie vykstančias diskusijas.

Svetainėje skelbiamos įvairiausios nuomonės apie ES ateitį ir, pavyzdžiui, analizuojama, ką ES plėtra reiškia Balkanų regionui, pateikiama idėjų, kaip glaudžiau bendrauti su visuomene, siūlomos ES reformų vizijos. Sužinokite, ką mano kiti, ir patys komentuokite straipsnius.

Diskusijos vyksta Europos piliečių metų proga. Šiais metais organizuojamais renginiais propaguojama daug ES piliečiams užtikrinamų teisių ir skatinamas vyriausybės, įmonių bei piliečių dialogas.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos