Navigatsioonitee

ELi tulevik – ühinege aruteluga - 13/08/2013

Volinik Viviane Reding Berliinis toimunud arutelul © EU

Arvatavasti on teil oma arvamus ELi ja selle poliitika kohta, olgu see siis kas positiivne või negatiivne. Jagage oma seisukohti kas isiklikult või ühinege veebipõhise aruteluga.

Viimase kaheksa kuu jooksul on volinikud osalenud ELi tulevikku käsitlevates avatud aruteludes. Need arutelud on toimunud väiksemates ja suuremates linnades üle kogu Euroopa – alates Varssavist (Poola) ning lõpetades Cádiziga (Hispaania).

Kavas on veel vähemalt 20 arutelu, seega on teil veel aega esitada küsimused otse Euroopa Komisjoni volinikule või postitada need Internetis ning jälgida veebipõhiseid arutelusid.

Teil on nüüd võimalus ELi poliitikutega vahetult rääkida oma õigustest ja sellest, millises Euroopas te elada soovite ning mida te ELilt ootate.

Kui teile sobib rohkem olla kursis sellega, mida arvamusliidrid ja kommentaatorid ELi kohta ütlevad, siis saate tutvuda hiljutiste artiklitega käimasoleva arutelu kohta.

Sellel veebisaidil on esitatud erinevad arvamused ELi tuleviku kohta, mille raames analüüsitakse näiteks, mida tähendab ELi laienemine Balkani riikidele, pakutakse välja ideid selle kohta, kuidas saada paremat kontakti kodanikega või esitatakse visioonid ELi reformide kohta. Vaadake, mida teised ütlevad ning lisage oma kommentaarid erinevate artiklite kohta.

Asjaomased arutelud toimuvad Euroopa kodanike aasta raames. Sel aastal toimuvate üritustega edendatakse paljusid õigusi, mis tulenevad ELi kodakondsusest, ning julgustatakse valitsuste, ettevõtjate ja üksikisikute vahelisi dialooge.

Kõrge kontrastsusega versioon Tavaline kirjasuurus Kirjasuurus 200 % saada sõbrale prindi see lehekülg

 

Kas leidsite otsitava teabe?

Jah Ei

Mida te otsisite?

Kas teil on ettepanekuid?

Kasulikud viidad