Navigačný riadok

Posúdenie stavu Únie v roku 2012 - 07/09/2012

Predseda Komisie Barroso © EÚ

Predseda Komisie Manuel Barroso odpovie na otázky občanov týkajúce sa stavu Únie v priamom prenose 19. septembra

Ako je na tom naše hospodárstvo a ako môže Európska únia prekonať ekonomickou krízu? To je len jedna z množstva otázok, ktorými sa bude predseda Európskej komisie José Manuel Barroso zaoberať vo svojom prejave o stave Únie, s ktorým vystúpi 12. septembra o 9.00 hod. (SEČ) v Európskom parlamente v Štrasburgu.

Predseda EK Barroso prednesie nestranné a jasné posúdenie situácie, v ktorej sa Európa v súčasnosti nachádza, a ponúkne cestu, ktorou by sa Európa podľa neho mala v najbližších rokoch uberať. Jeho vystúpenie sa bude vysielať v priamom prenose na http://ec.europa.eu/avservices/ebs/schedule.cfm Englishfrançais

Predseda Európskej komisie Barroso zároveň v liste predsedovi Európskeho parlamentu predstaví politické návrhy, ktoré bude Komisia presadzovať v najbližších mesiacoch.

Predseda Barroso odpovie na otázky občanov počas rozhovoru, ktorý s využitím technológie Google+ Hangout organizuje stanica Euronews a ktorý sa bude v priamom prenose vysielať 19. septembra o 19:00 (SEČ).

Svoje otázky môžte zasielať od 7. septembra 12:00 (SEČ) do 18. septembra 12:00 (SEČ). Ak chcete svoju otázku položiť vo forme videa, môžte využiť kanál Európskej komisie EUtube DeutschEnglishfrançais , kde môžete zároveň hlasovať za otázky, ktoré vás najviac zaujali. Z otázok, za ktoré hlasovalo najviac ľudí, vyberie stanica Euronews niekoľko účastníkov, ktorí budú môcť položiť prostredníctvom služby Google+ Hangout svoje otázky osobne a naživo.

Toto interview si budete môcť pozrieť v priamom prenose na televíznom kanáli a internetových stránkach spoločnosti Euronews DeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolskiportuguês , na EUtube DeutschEnglishfrançais , na stránke Google+ Komisie, na Európe cez satelit Englishfrançais a na webových stránkach Manuela Barrosa DeutschEnglishfrançaisportuguês . Prenos vysielaný cez EUtube si záujemcovia môžu vložiť aj na vlastné internetové stránky DeutschEnglishfrançais.

Výzva predsedu EK Barrosa

Choose high-contrast version Set page to normal font size Increase font size by 200 percent poslať túto stránku priateľovi vytlačiť túto stránku

 

Našli ste informácie, ktoré ste hľadali?

Áno Nie

Aké informácie ste hľadali?

Máte nejaké návrhy?

Užitočné odkazy