Ścieżka nawigacji

Stan Unii Europejskiej w 2012 r. - 07/09/2012

Przewodniczący José Manuel Barroso © UE

Zapytaj przewodniczącego Barroso o stan Unii – odpowiedzi udzieli w wywiadzie na żywo 19 września.

Jaki jest stan faktyczny i jak Unia Europejska poradzi sobie z kryzysem gospodarczym? To tylko dwa z wielu pytań, na które przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso udzieli odpowiedzi podczas swojego orędzia o stanie Unii w 2012 r. w Parlamencie Europejskim w Strasburgu 12 września o godz. 9.

Szef Komisji dokona szczerej i przejrzystej oceny sytuacji w Europie i wskaże drogę, którą jego zdaniem Europa powinna pójść w najbliższych latach. Przemówienie będzie można śledzić na żywo na stronie: http://ec.europa.eu/avservices/ebs/schedule.cfm Englishfrançais .

Przy tej okazji Barroso przedstawi na piśmie przewodniczącemu Parlamentu Europejskiego propozycje działań, jakie Komisja Europejska zamierza podjąć w nadchodzących miesiącach.

19 września o godz. 19 przewodniczący Barroso będzie odpowiadał na pytania obywateli dotyczące stanu Unii Europejskiej w wywiadzie na żywo prowadzonym przez Euronews za pośrednictwem wideo Google+ Hangout.

Pytania w formie wideo lub na piśmie można przesyłać od 7 do 18 września w południe. Przesyłanie pytań i głosowanie na nie będzie odbywać się za pośrednictwem EUTube DeutschEnglishfrançais , kanału Komisji Europejskiej na YouTube. Spośród pytań, na które oddanych zostanie najwięcej głosów, Euronews wybierze kilka, które ich autorzy będą mogli osobiście zadać przewodniczącemu podczas wywiadu na żywo.

Wywiad będzie transmitowany w sieci i na stronie internetowej Euronews, na EUTube DeutschEnglishfrançais , na stronie Komisji w Google+, w Europe by Satellite Englishfrançais i na stronie internetowej przewodniczącego DeutschEnglishfrançaisportuguês . Transmisja na EUTube będzie dostępna bezpłatnie na wszelkich stronach internetowych.

zobacz zaproszenie przewodniczącego do nadsyłania pytań DeutschEnglishfrançais

Włącz duży kontrast Ustaw normalny rozmiar czcionki Powiększ rozmiar czcionki o 200% Wyślij tę stronę do znajomego Drukuj

 

Czy znaleźli Państwo poszukiwane informacje?

Tak Nie

Jakich informacji Państwo szukają?

Czy mają Państwo jakieś uwagi?

Przydatne linki