Naršymo kelias

Vaizduotė. Kūrybingumas. Naujovės - 02/03/2009

Logotipas „2009-ieji – Europos kūrybingumo ir inovacijų metai“ © EB

Dvidešimtyje projektų, su kuriais supažindinama Briuselyje, nušviečiama, kaip Europos Sąjunga propaguoja kūrybingumą ir inovacijas.

Vaizdo žaidimai, kuriais jaunimas informuojamas apie žmogaus teises, kalbų mokymosi priemonių rinkinys tolimųjų reisų vairuotojams, vietos kulinarinių tradicijų atgaivinimas dėl turizmo, menas, kaip ekonomikos vystymosi ir socialinės integracijos priemonė – galima rasti daugybę kūrybingumo ir inovacijų pavyzdžių, kurie vienodai svarbūs švietimui, kultūrai, pilietiškumui, socialinei integracijai ir vystymuisi vietos lygmeniu.

Atsižvelgiant į konkrečius poreikius, šie pagal Europos programas ir iš fondų finansuojami veiksmai skirti visų kategorijų gyventojams: verslininkams, pavieniams asmenims, socialinę atskirtį patiriantiems žmonėms, studentams ir t. t.

Per 2009 m. kovo 2 ir 3 dienomis Briuselyje rengiamą konferenciją bus supažindinama su 20 projektų. Jų dalyviai iš 27 valstybių narių nustatys veiksmingiausius gautų rezultatų išnaudojimo ir gerosios patirties skleidimo visoje ES metodus.

Be to, Komisija įdiegė naują interaktyvią daugiakalbę elektroninę priemonę EVE Englishfrançais, kuria naudojantis galima rasti visą informaciją apie Europos Sąjungos remiamus švietimo ir kultūros projektus.

2009-ieji paskelbti Europos kūrybingumo ir inovacijų metais English. Be įvairiausių šia proga suorganizuotų veiklos ir renginių English, Europos Sąjunga remia ir ilgalaikę strategiją, kuria propaguojama žiniomis grindžiamos visuomenės idėja, kurios pagrindas – mokymasis visą gyvenimą, siekiant užtikrinti nenutrūkstamą Europos klestėjimą ir jos piliečių gerovę.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos