Navigācijas ceļš

Eiropa un jūs 2008. gadā - 22/12/2008

Zēns ar Eiropas krāsu šalli

Pasākumi, kurus Eiropas Savienība īstenojusi, lai uzlabotu savu pilsoņu ikdienu.

Ilgi gaidītā diena ir klāt. Svētkiem uzpostā mājā pulcējusies visa ģimene. Pie pavarda tēvs, kurš beidzot varējis paņemt atvaļinājumu, aktīvi rosās, lai viss būtu nevainojami. Kamēr uz plīts gatavojas ēdiens, bērni nepacietīgi izsaiņo savas rotaļlietas, un vecvecāki, kas ieradušies no Spānijas, viņos aizkustināti noraugās.

ES darbība šajā mierpilnajā ģimenes ainā neredzama visur ir klāt. Pateicoties jaunajiem tiesību aktiem par ķīmiskajām vielām, tīrīšanas līdzekļi ir drošāki lietotājiem un videi, ēdiena pagatavošanai izmantotie pārtikas produkti ir rūpīgi izvēlēti, pateicoties labākam marķējumam, un bērni var bezrūpīgi rotaļāties, jo ES ir aizliegusi bīstamās rotaļlietas. Bet ar to Eiropas Savienības darbība nav izsmelta. Turpmāk pagaidu darbiniekiem būs tiesības uz apmaksātu atvaļinājumu tāpat kā pastāvīgajiem darbiniekiem, un personām ar ierobežotām kustību spējām, kas ceļos ar lidmašīnu, būs tiesības uz tādu pašu komfortu kā veselajiem.

Viesistabā televizorā, kas turpina darboties, cita citai seko ziņu pārraides. Finanšu krīze, konflikti, dabas katastrofas, klimata pārmaiņas: 2008. gadā ES atbalsta netrūka nevienā karstajā punktā.

Tā piedāvāja palīdzību humanitāro katastrofu upuriem un nosūtīja vēlēšanu un miera procesa novērotājus uz Gruziju Englishfrançais.

Pēdējos mēnešos Eiropas institūcijas kopā ar dalībvalstīm nerimstoši strādājušas, lai rastu saskaņotus finanšu krīzes risinājumus DeutschEnglishfrançaisportuguês. Šobrīd vairāk nekā jebkad agrāk eiro apliecina savu stabilizējošo lomu. Novembrī Komisija ierosināja ekonomikas atveseļošanas plānu un atvēlēja tam 200 miljardus eiro, lai pasargātu darba ņēmējus, ģimenes un uzņēmumus.

Šajā plānā ierosināts veicināt ieguldījumus ekoloģiskajās tehnoloģijās (enerģētikas, transporta un celtniecības nozarēs), lai nostiprinātu Eiropas spēju cīnīties pret klimata pārmaiņām DeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolski.

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites