Naršymo kelias

ES atvirų durų diena. Užeikite! - 04/06/2008

Pramogos vaikams Europos Komisijoje

Šeštadienį, birželio 7 d., ES institucijos savo duris atvers ES piliečiams ir pakvies pasižvalgyti už ES institucijų pastatų sienų.

Norite pasivaikščioti ilgais ES institucijų koridoriais ir pasižvalgyti po milžiniškas posėdžių sales? Pageidaujate išbandyti pirmininko kėdę Komisijos narių posėdžių salėje? O galbūt jus domina, ką ES institucijų darbuotojai konkrečiai veikia? Visa tai išbandyti ir sužinoti galėsite per ES atvirų durų dieną. Pamatysite, kad ES – tai ne tik sudėtingi teisės aktai ir biurokratija.

ES atvirų durų diena, per kurią vyksta įvairiausių renginių jaunimui ir suaugusiems, organizuojama jau 13-ąjį kartą.  Šįsyk svarbiausi renginiai vyks pačiame Europos rajono Briuselyje centre įsikūrusioje pagrindinėje Komisijos būstinėje – pastate „Berlaymont“. Jame dirba tūkstančiai ES pareigūnų ir 27 Komisijos nariai iš visų ES šalių.

Komisijos darbuotojai aprodys lankytojams savo darbo vietas, papasakos apie savo veiklą ir pateikdami konkrečių pavyzdžių paaiškins, kaip naudojamos ES lėšos DeutschEnglishfrançais ir kokių rezultatų ES pavyko pasiekti.

Šiais metais švenčiama 40-oji muitų sąjungos DeutschEnglishespañolfrançaisitalianomagyarpolski įsteigimo sukaktis. Šia proga atvirų durų dienos renginiuose dalyvaus įvairių šalių muitinių pareigūnai, kurie supažindins piliečius su savo veikla ES šalių pasienyje.

Prie „Berlaymont“ pastato bus organizuojama įvairių pramogų vaikams: čia skambės muzika, bus piešiama ant veidų, vaikai galės apsilankyti miniatiūrinėje fermoje su gyvūnėliais ir pasivažinėti arklių traukiamais vežimais. Čia taip pat bus pristatomos naujos žemės ūkio danskDeutschελληνικάEnglishespañolfrançaisitalianoNederlandsportuguêssuomisvenska srities technologijos.

ES atvirų durų diena rengiama siekiant propaguoti skaidresnę politiką DeutschEnglishfrançais, kad ES piliečiai žinotų, kur, ką ir kaip ES dirba. Be Komisijos, savo duris atvers ir kitos institucijos Briuselyje. Renginiai vyks nuo 10 iki 18 val. Briuselio laiku.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos