Navigācijas ceļš

ES budžeta reforma — izsakieties! - 01/04/2008

Kalkulators uz eiro naudaszīmēm klāta galda

Iedzīvotājus aicina izteikties, kā turpmāk sakārtot ES ieņēmumus un izdevumus, lai uzlabotu dzīves apstākļus.

Pašlaik notiek sabiedriska apspriešana par ES budžeta reformu, un to iezīmē atklātas un neierobežotas debates.

Pērngad septembrī sāktajā apspriešanā tika saņemti viedokļi no dažādām nometnēm, taču ES vēlas uzzināt visu sabiedrības slāņu domas — ne tikai oficiālo valsts viedokli, bet arī interešu grupu, uzņēmumu, augstskolu un, protams, privātpersonu uzskatus. Runa ir ne tik daudz par konkrētām summām, bet par plašāku ainu, ko veidos ES nākotnes prioritātes, tāpēc tas attiecas uz ikvienu.  

ES budžeta reforma English liek no malas paskatīties uz Eiropu un tās vietu pasaulē. Jaunas idejas ir laipni gaidītas — diskusija ir brīva un bez ierobežojumiem. Šāda apspriešana ir vienīgais veids, kā panākt, lai ES finanses būtu piemērotas mūslaiku pasaules izaicinājumu risināšanai.

Budžeta komisāre Daļa Gribauskaite DeutschEnglishfrançaislietuvių kalba norādīja, ka sabiedrības viedoklim būs liela nozīme, izstrādājot Komisijas priekšlikumu, kā reformēt ES ieņēmumu un izdevumu sistēmu.

Savus ieteikumus varat paust ES budžeta reformas tīmekļa vietnē, kur atrodama sīkāka informācija par budžetu un tā reformu, kā arī iespējams izlasīt jau paustās domas.

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites