Naršymo kelias

Išreikškite savo nuomonę apie ES biudžeto reformą! - 01/04/2008

Skaičiuotuvas ant euro banknotų šūsnies

ES piliečių klausiama, kaip ES ateityje turėtų rinkti ir panaudoti biudžeto lėšas, kad visų piliečių gyvenimas taptų geresnis.

Šiuo metu vykdomomis viešosiomis konsultacijomis dėl ES biudžeto reformavimo ES siekia paskatinti atviras diskusijas šiais klausimais.

Per šias praėjusių metų rugsėjo mėnesį pradėtas konsultacijas iš įvairiausių šaltinių sukaupta daug idėjų. ES nori išgirsti ne tik vyriausybių, bet ir visų kitų visuomenės atstovų nuomonę: interesų grupių, verslininkų, akademikų ir, žinoma, privačių asmenų. Šios diskusijos – ne apie konkrečias pinigų sumas, bet apie bendrą ES prioritetų ateityje konceptą, todėl visų nuomonė yra labai svarbi.

ES biudžeto reforma English siekiama naujai pažvelgti į Europą ir jos vietą pasaulyje. Šiose diskusijose – laisvose ir be jokių apribojimų – laukiama naujų idėjų. Tik taip galima užtikrinti, kad ES lėšos būtų veiksmingai naudojamos šiuolaikinio pasaulio problemoms spręsti.

Anot už biudžetą atsakingos Europos Komisijos narės DeutschEnglishfrançaislietuvių kalba Dalios Grybauskaitės, piliečių nuomonė bus labai svarbi Komisijai rengiant pasiūlymą dėl ES pajamų ir išlaidų sistemos reformavimo.

Savo pasiūlymus galite teikti ES biudžeto reformos svetainėje, kurioje taip pat rasite bendrą informaciją apie biudžetą bei jo reformą ir galėsite susipažinti su kitomis nuomonėmis.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos