Navigācijas ceļš

Atgriešanās skolā, trešo reizi! - 27/03/2008

Skolas apmeklējums Portugāles pilsētā Tomārā (2007)

Trešo reizi ES ierēdņi atgriežas savā skolā — šoreiz kārta slovēņiem.

31. martā vairāk nekā simts ES ierēdņu, ieskaitot par zinātni un pētniecību atbildīgo komisāru Janesu Potočniku, apmeklēs savu bijušo vidusskolu visā Slovēnijā. Viņi runās ar skolēniem par savu darbu Eiropas institūcijās Eiropas projekta dienas (“EU project day”) ietvaros.

Tādējādi viņi ies vācu un portugāļu kolēģu pēdās, kuri apmeklēja savas skolas pagājušā gadā. Šo projektu 2007. gada janvārī iesāka Vācijas kanclere Angela Merkela ES Vācijas prezidentūras laikā, lai palīdzētu skolēniem labāk izprast ES un informētu viņus par ES programmām, kas varētu būt viņiem interesantas, piemēram, Leonardo Da Vinci DeutschEnglishfrançais, Erasmus DeutschEnglishfrançais, Jaunatne darbībā English un Eiropas brīvprātīgo darbs.

Komisijas izglītības un kultūras dienests iepazīstinās arī ar Comenius DeutschEnglishfrançais — skolu sadarbības programmu, kas tiecas uzlabot izglītības kvalitāti, stiprināt eiropeiskās saites un veicināt mobilitāti un valodu apguvi. Programmas mērķis ir līdz 2013. gadam iesaistīt vismaz trīs miljonus audzēkņu kopīgajos ar izglītību saistītajos pasākumos.

Eiropas projekta dienu, kura ir ļāvusi uzrunāt 35 000 skolēnus Vācijā, 208 skolas Portugālē un tagad 79 skolas Slovēnijā, uzņēma ar entuziasmu un turpinās Nīderlandē 14. aprīlī.

Lasīt vairāk par skolas apmeklējumiem Slovēnijā

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites