Naršymo kelias

Atgal į mokyklą 3 - 27/03/2008

Apsilankymas Portugalijos miesto Tomaro mokykloje (2007 m.)

Pareigūnai trečią kartą vėl lankosi savo buvusiose mokyklose – šįkart slovėnų eilė.

„ES projekto dienos“ proga daugiau kaip 100 ES pareigūnų, įskaitant Slovėnijos Komisijos narį Janezą Potočniką, atsakingą už mokslą ir mokslinius tyrimus, kovo 31 d. lankysis savo vidurinėse mokyklose visoje Slovėnijoje ir jose dalysis darbo Europos Sąjungai patirtimi.

Šie pareigūnai seks savo kolegų iš Vokietijos ir Portugalijos, kurie praėjusiais metais darė tą patį, pėdomis. Šio renginio iniciatorė – Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Pirmą kartą jis įvyko 2007 m. sausio mėn., kai Vokietija pirmininkavo ES. Jo tikslas – artimiau supažindinti moksleivius su ES ir papasakoti jiems apie aktualias ES programas, organizuojamas Europos savanoriškosios tarnybos, taip pat „Leonardo Da Vinci DeutschEnglishfrançais“, „Erasmus DeutschEnglishfrançais“, „Veiklus jaunimas English“ ir kitas.

Be to, Komisijos švietimo ir kultūros padalinys supažindins su mokyklų bendradarbiavimo programa „Comenius DeutschEnglishfrançais“, skirta švietimo kokybei gerinti, Europos ryšiams stiprinti ir judumui bei kalbų mokymuisi skatinti. Užsibrėžtas tikslas iki 2013 m. į programos jungtinę švietimo veiklą įtraukti bent 3 mln. moksleivių.

ES projekto diena susilaukė populiarumo: Vokietijoje dalyvavo 35 000 moksleivių, Portugalijoje aplankytos 208 mokyklos, o Slovėnijoje numatomi susitikimai 79 mokyklose. Balandžio 14 d. estafetę perims Nyderlandai.

Daugiau apie ES pareigūnų iš Slovėnijos lankymąsi slovenščina (sl)

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos