Navigācijas ceļš

ES godalgo izcilību - 21/03/2008

2007. gada uzņēmējdarbības balvas laureāti ar trofeju

Atzīt izcilus sasniegumus kā svarīgas politikas sekmēšanas līdzekļus – ES konkursi piedāvā pilsoņiem plašas iespējas piedalīties.

Atsevišķi sasniegumi un uzņēmumu iniciatīvas ir svarīgs noturīga sociāla progresa faktors. Atklājumi tādās jomās kā medicīniskie pētījumi, vidi saudzējošs pilsētas transports un izcili literāri publicistiski pētniecības darbi var palīdzēt Eiropai virzībā uz priekšu.

ES atzīst šo izcilo ieguldījumu vērtību, piešķirot balvas, kuras kalpo arī tam, lai informētu sabiedrību par svarīgiem jautājumiem un vairotu sabiedrības līdzdalību.

Piedalīties var katrs: konkursus organizē visdažādākajās jomās, — uzņēmējdarbība, zinātne un tehnoloģija, vides aizsardzība, žurnālistika, reģionālā attīstība un kultūra. Daži no tiem ir domāti privātpersonām, citi — uzņēmumiem vai zinātniskām komandām vai organizācijām, un daudzi ir domāti jauniešiem un skolām.

Piemēram, skolas var piedalīties konkursā Jaunieši un attīstība, nosūtot plakātu vai multimediju materiālu. Šā gada konkurss veltīts Āfrikai un ilgtspējīgai attīstībai. Dalībnieki var vinnēt ceļojumu uz Āfriku un vērot ES attīstības atbalsta īstenošanu klātienē.

Gaidāmo konkursu vidū gada izgudrotāja balva English, lai izteiktu atzinību novatoriskākajiem izgudrojumiem pēdējos gadu desmitos, un Lorenco Natalī balva English, kas godā žurnālistus par izcilajām reportāžām cilvēktiesību un demokrātijas jomā.

Daudzus konkursus organizē arī vietējā līmenī Komisijas pārstāvniecības dalībvalstīs.

Dalība šajos konkursos nav tikai iespēja iegūt balvu, — tā var atnest arī starptautisku atzinību un uzvarētājiem atvērt daudzas durvis.

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites