Naršymo kelias

ES apdovanoja geriausiuosius - 21/03/2008

2007 m. įmonių konkurso nugalėtojai su laimėtu trofėjumi

Išskirtinių laimėjimų pripažinimas – svarbių politikos krypčių propagavimo priemonė. ES konkursai – tai puiki priemonė piliečiams atskleisti savo galimybes.

Individualūs laimėjimai ir verslo iniciatyvos – tai svarbus nuolatinės socialinės  pažangos veiksnys.  Medicinos tyrimų, ekologiško miesto transporto sričių atradimai ir profesionali tiriamoji žurnalistika padeda Europai žengti pirmyn.

ES pripažįsta tokio išskirtinio indėlio svarbą gausiais apdovanojimais, kuriais visuomenės dėmesys atkreipiamas į aktualius klausimus, o piliečiai skatinami aktyviau prisidėti prie bendros pažangos.

Dalyvauti gali visi – rengiami pačių įvairiausių sričių konkursai: verslumo, mokslo ir technologijų, aplinkos apsaugos, sveikatos, žurnalistikos, regionų plėtros, kultūros ir kt. Vieni konkursai skirti pavieniams asmenims, kiti – verslo įmonėms, mokslo darbuotojų grupėms ar organizacijoms, nemažai konkursų rengiama jaunimui ir mokykloms.

Pavyzdžiui, iki šio mėnesio pabaigos mokyklos gali varžytis dėl vystymosi srities prizo jaunimui – tereikia pateikti sukurtą plakatą ar multimedijos projektą. Šių metų konkurso tema – Afrika ir tvarioji plėtra. Dalyviai gali laimėti kelionę į Afriką ir vietoje pamatyti, kaip ES teikia vystymosi pagalbą.

Tarp būsimų konkursų galima paminėti metų išradėjo apdovanojimus English, kuriais pagerbiami geriausių pastarųjų dešimtmečių išradimų autoriai, ir Lorenzo Natali prizą English, skiriamą žurnalistams už geriausius reportažus žmogaus teisių ir demokratijos tema.

Europos Komisijos atstovybės ES šalyse taip pat rengia daug vietos konkursų.

Dalyvaudami tokiuose konkursuose ne tik turite progą laimėti prizą – galite susilaukti ir tarptautinio pripažinimo, kuris laimėtojams atvers ne vienerias duris.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos