Navigācijas ceļš

Izsakieties par ES - 29/01/2008

Tīmekļa vietnes "Debate Europe" logo

Piesakieties jaunajā tīmekļa vietnē "Debate Europe", lai paustu savas domas un tiešsaistē sazinātos ar ES komisāriem.

Vai ES dodas pareizā virzienā? Vai tās darbība ir efektīva tur, kur tā patiešām ir nepieciešama? Varbūt tā ir pārāk sīkumaina triviālos jautājumos un citos nedara pietiekami daudz?

Lai kāds būtu jūsu viedoklis, jūs varat pieteikties un darīt zināmas savas domas jaunajā interaktīvajā tīmekļa vietnē Debate Europe.

Komisāri Stavross Dimass English (vide), Andris Piebalgs (enerģētika) un Margota Valstrēma English (komunikācija) un citi Komisijas darbinieki šodien, 29. janvārī, būs pieejami tiešsaistē no 15.00 līdz 17.00 (pēc Viduseiropas laika), lai sāktu diskusiju un atbildētu uz jūsu jautājumiem.

Lai nodrošinātu visas diskusijas un reālu domu apmaiņu starp ES un pilsoņiem, diskusijā piedalīsies arī Komisijas pārstāvji.

Tagad diskusijas centrā būs trīs temati: Eiropas nākotne, enerģētika danskDeutschελληνικάEnglishespañolfrançaisitalianoNederlandsportuguêssuomisvenska/klimata pārmaiņas un starpkultūru dialogs. Ceturtajā forumā varēs apspriest arī jebkuru ar ES saistītu tematu pēc jūsu izvēles. Citus tematus pievienos nākamajos mēnešos.

Sākotnējo „Debate Europe” tīmekļa vietni atklāja 2006. gadā atbilstoši D plānam (dialogs, diskusija un demokrātija). Kopā to apmeklēja vairāk nekā 1,3 miljoni cilvēku – aptuveni 2000 cilvēku dienā. Lai izteiktu atzinību, tai piešķīra Eiropas e-Demokrātijas balvu 2006. gadā.

Jauno tīmekļa vietni ir ērtāk izmantot, un tā lielākā mērā pievērsīsies galvenajiem jautājumiem. Tā cerēts atsākt diskusiju un sekmēt ES iesaistīšanos konstruktīvā dialogā, dodot sabiedrībai iespēju palīdzēt rast risinājumus, kas ļautu Eiropai pārvarēt šī brīža un turpmākos izaicinājumus.

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites