Naršymo kelias

Išsakykite savo nuomonę apie ES - 29/01/2008

„Debate Europe“ logotipas

Prisijungę prie atnaujintos svetainės „Debate Europe“  išsakykite savo nuomonę apie ES ir tiesiogiai bendraukite su ES Komisijos nariais.

Ar ES eina teisingu keliu? Ar ji veikia veiksmingai? Galbūt ji skiria per daug dėmesio nereikšmingiems klausimams ir nesiima reikiamų veiksmų išties svarbiose srityse?

Savo nuomonę, kad ir kokia ji būtų, galite išreikšti atnaujintoje interaktyvioje svetainėje „Debate Europe“.

Šiandien, sausio 29 d., Europos Komisijos nariaiStavros Dimas English (aplinka), Andris Piebalgs Englishlatviešu valoda (energetika), Margot Wallström English (komunikacija) irkiti Komisijos darbuotojai šioje svetainėje nuo 15.00 iki 17.00 (Vidurio Europos laiku) dalysis su jumis savo nuomonėmis ir atsakys į jūsų klausimus.

Siekiant tęsti šias diskusijas ir užtikrinti veiksmingą ES bendradarbiavimą su plačiąja visuomene, Komisijos atstovai su visuomene reguliariai diskutuos ir ateityje.

Kol kas bus diskutuojama trimis pagrindinėmis temomis: apie Europos ateitį, energiją (klimato kaitą) ir kultūrų dialogą. Ketvirtame diskusijų kanale galima diskutuoti bet kuria su ES susijusia tema. Per ateinančius mėnesius diskusijų temų sąrašas bus papildytas.

Svetainė „Debate Europe“ sukurta 2006 m. kaip plano D („Dialogas, diskusijos ir demokratija“) dalis. Joje jau apsilankė per 1,3 mln. lankytojų (apie 2000 lankytojų per dieną). Svetainei skirtas 2006m. Europos e.demokratijos apdovanojimas.

Ši svetainė buvo atnaujinta, kad lankytojams būtų paprasčiau ja naudotis. Dabar joje daugiau dėmesio skiriama aktualiausioms temoms. Taip tikimasi padėti ES užmegzti konstruktyvų dialogą su visuomene ir sudaryti piliečiams galimybę aktyviai dalyvauti kuriant ES politiką. 

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos