Navigatsioonitee

Öelge oma arvamus Euroopa Liidu kohta - 29/01/2008


 Debate Europe'i logo

Logige sisse uuele veebisaidile Debate Europe, et avaldada oma seisukohti ning osaleda interaktiivses arutelus Euroopa Komisjoni volinikega.

Kas EL liigub õiges suunas? Kas ta tegeleb muutustega seal, kus vaja? Kas ta sekkub üleliigselt tavavaldkondadesse ja ei ole küllalt tegev mujal?

Registreeruge ja öelge oma arvamus uuel interaktiivsel veebisaidil Debate Europe.

Volinikud Stavros Dimas English (keskkond), Andris Piebalgs Englishlatviešu valoda (energeetika) ja Margot Wallström English (teabevahetus) ning teised komisjoni töötajad on täna (29. jaanuaril) kell 15.00-17.00 (Kesk-Euroopa aja järgi) on-line, et algatada arutelu ja tegeleda teie kommentaaridega.

Komisjoni ametnikud jätkavad ka edaspidi regulaarselt aruteludel osalemist, et tagada tagasiside kõikide arutelude puhul ning komisjoni ja tavakodanike reaalne suhtlemine.

Praegu keskendub arutelu kolmele teemale: Euroopa tulevik, energeetika/kliimamuutus ja kultuuridevaheline dialoog. Neljas foorum võimaldab teil arutleda mis tahes ELiga seotud teemal. Lähikuudel on kavas lisada rohkem teemasid.

Veebisait Debate Europe avati esmakordselt 2006. aastal osana komisjoni D-kavast (demokraatia, dialoog ja debatt) ning seda külastati rohkem kui 1,5 miljonit korda – s.o umbes 2000 külastust päevas. Tunnustusena pälvis veebisait 2006. aastal Euroopa e-demokraatia auhinna (European eDemocracy award).

Uus veebisait on kasutajasõbralikum ning keskendub põhiküsimustele. Selle eesmärgiks on taaskäivitada arutelu ning aidata ELil astuda konstruktiivsesse dialoogi, andes üldsusele võimaluse aidata kujundada Euroopa tegevust seoses praeguste ja tulevaste probleemidega.

Kõrge kontrastsusega versioon Tavaline kirjasuurus Kirjasuurus 200 % saada sõbrale prindi see lehekülg

 

Kas leidsite otsitava teabe?

Jah Ei

Mida te otsisite?

Kas teil on ettepanekuid?

Kasulikud viidad