Navigācijas ceļš

Esiet radoši un veidojiet plakātus un videoklipus! - 29/01/2010

2010. gada plakātu konkursa logo © ES

Bērnu tiesības, uzņēmējdarbības iniciatīvu un ES popularizējošu mākslas darbu konkursi, kuros uzvarētāji saņem balvas un iegūst atpazīstamību.

Kāda ir sajūta, kad jūsu darbs tiek publicēts un ir pieejams apskatei visā Eiropā? Komisijas Eiropas dienas plakātu konkursa uzvarētājs drīz to uzzinās.

Konkursam par tematu “Es mīlu Eiropu” cerībā iegūt galveno balvu 2000 eiro (un nedaudz bezmaksas publicitātes) tika iesniegti 1700 darbi no visas Eiropas. Speciālistu žūrija jau ir atlasījusi 10 finālistus, un tagad ir jūsu kārta izvēlēties plakātu, kurš vislabāk patīk, kā arī nobalsot internetā par savu izvēlēto uzvarētāju.

Ja palaidāt garām šo iespēju vai dodat priekšroku kolektīvam darbam, konkurss “Uzzīmē man tiesības” ir priekš jums. Šis konkurss rīkots par godu 20. gadskārtai, kopš pieņemta ANO Bērna tiesību konvencija English , kuras mērķis ir gādāt par bērnu labklājību visā pasaulē. Lai piedalītos, sapulciniet draugus un izveidojiet plakātu, kurā ir atspoguļotas kādas no līgumā noteiktajām tiesībām. Uzvarētāji kā atzinību par savu smago darbu saņems uzaicinājumu apmeklēt Briseli, lai iepazītu pilsētu un piedalītos apbalvošanas ceremonijā.

Konkurss “Ko mums nozīmē eiro?” arī piedāvā iespēju kopā ar draugiem pastrādāt. Šoreiz uzdevums ir izveidot fotoattēlu, kas izsaka, cik nozīmīgs, jūsuprāt, ir eiro, un sagatavot īsu tekstu, kurā būtu paskaidrota darba iecere.

Konkurss “Eiropas portrets” English ir domāts audiovizuālās mākslas pārstāvjiem. Piedalīties var šajā jomā pieredzējuši un mazāk pieredzējuši dažādu vecumu cilvēki. Izmantojiet Komisijas digitālo bibliotēku, lai izveidotu tēlainu videoklipu, kas uzrunātu visu vecumu visdažādāko dzīves gājumu cilvēkus. Uzdevums nav no vieglajiem, bet balva ir 10 000 eiro!

Visbeidzot, ja ir interese par uzņēmējdarbību, kāpēc neiesaistīties cīņā par Eiropas Uzņēmējdarbības video balvu. Lieciet lietā iztēli, lai uzņemtu filmu, kas skaidro un rosina interesi par uzņēmējdarbības sākšanu.

Esiet radoši un piedalieties! Labu veiksmi!

ES godalgas, balvas un konkursi

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites