Navigatsioonitee

Ootame plakateid ja videoid - 29/01/2010

2010. aasta plakativõistluse logo © EU

Lapse õigusi, ettevõtlust ja ELi tervikuna edendavad konkursid lubavad parimatele auhindu ja reklaami.

Mis tunne oleks, kui teie tööd võiks näha kõikjal Euroopas? Komisjoni korraldatud Euroopa päeva plakativõistluse võitja saab seda varsti kogeda.

Konkursile, mille teemaks on „Ma ♥ Euroopat”, on saadetud 1 700 plakatit kõikjalt Euroopast. Võitja saab auhinnaks 2 000 eurot ja hulgaliselt tasuta reklaami. Žürii on juba selgitanud välja 10 finalisti, kelle hulgast saab igaüks interneti vahendusel valida oma lemmiku.

Kui te ei jõudnud kasutada eelnimetatud võimalust või eelistate meeskonnatööd, siis võite osaleda konkursil „Joonista mulle õigus”. Selle konkursiga tähistatakse kogu maailmas laste heaolu kaitsva ÜRO lapse õiguste konventsiooni English vastuvõtmise 20. aastapäeva. Konkursil osalemiseks kujunda sõpradega plakat, mis käsitleb ühte konventsioonis määratletud õigust. Võitjad kutsutakse külastusele Brüsselisse, mille käigus on neil võimalus tutvuda linnaga ning osaleda nende töö tunnustamiseks korraldataval auhinnatseremoonial.

Võimaluse töötada koos oma sõpradega annab ka konkurss „Euro: mida see meie jaoks tähendab?”. Ülesandeks on teha foto, mis illustreerib teie nägemust eurost, ning lisada sellele lühike seletus.

Konkurss „Euroopa peegelpilt” English on suunatud kõigile audiovisuaalse kunstiga tegelejatele olenemata nende vanusest või kogemustest. Kasutage Euroopa Komisjoni arhiivimaterjali, et luua videoklipp, mis pakuks huvi inimestele igas eluvaldkonnas ja vanuses. See on raske ülesanne, kuid võitja saab auhinnaks 10 000 eurot.

Kui teil on aga ärivaistu, siis miks mitte kandideerida Euroopa ettevõtlusauhinnale parima ettevõtlust edendava video eest. Kasutage oma kujutlusvõimet ning looge ettevõtlust selgitav ning ettevõtjaks hakkamist julgustav video.

Osalege ja olge loomingulised – edu!

ELi auhinnad ja võistlused

Kõrge kontrastsusega versioon Tavaline kirjasuurus Kirjasuurus 200 % saada sõbrale prindi see lehekülg

 

Kas leidsite otsitava teabe?

Jah Ei

Mida te otsisite?

Kas teil on ettepanekuid?

Kasulikud viidad