Naršymo kelias

Gelbėkime Žemę! - 03/06/2008

Žaliosios savaitės logotipas. Suglamžytas pasaulio žemėlapis ir užrašas „Žemė mums viena – tausokime ją!“

2008 m. „Žaliosios savaitės“ renginiuose Briuselyje bus diskutuojama ir keičiamasi naujausiomis idėjomis, kaip tausoti aplinką. Pagrindinė „Žaliosios savaitės“ tema – „Žemė mums viena – tausokime ją!“

Gamtiniai ištekliai, atliekų tvarkymas, gamyba ir vartojimas – tai tik keletas temų, kuriomis bus diskutuojama šių metų „Žaliosios savaitės“ English renginiuose (birželio 3–6 d.).

„Žalioji savaitė“ Europoje organizuojama jau 8-ąjį kartą. Šįsyk tikimasi sulaukti keleto tūkstančių dalyvių.

Keturias dienas pilietinės visuomenės, verslo ir vyriausybių atstovai dalysis patirtimi ir kartu ieškos atsakymų į labai svarbius klausimus.

  • Kaip Europos įmonės galėtų išlikti konkurencingos tvariai naudodamos gamtinius išteklius?
  • Ar dideli statybų projektai, kaip antai 2012 m. Olimpinėms žaidynėms Londone numatyti projektai, gali būti suderinti su aplinkos tausojimo reikalavimais?
  • Kaip vartoti atsakingai?
  • Koks geriausias perdirbimo būdas?
  • Kaip Europa turėtų spręsti didėjančią atliekų problemą?
  • Kaip užtikrinti, kad transportas mažiau terštų aplinką?

„Žaliosios savaitės“ proga Komisija paskelbs veiksmų planą, kurio pagrindinis principas – tvarumas. Daugiausia dėmesio jame bus skiriama gamybai, vartojimui ir pramonės politikai.

Per „Žaliąją savaitę“ taip pat bus pristatomi visos Europos inovaciniai projektai. Aplinkos apsaugos srityje novatoriškiausioms įmonėms bus įteikti Europos verslo apdovanojimai, o patys geriausi Komisijos bendrai finansuoti projektai bus apdovanoti programos LIFE aplinkos premijomis English.

Registracija internetu į „Žaliosios savaitės“ renginius jau baigėsi, bet dar galima užsiregistruoti pastate Charlemagne, kuriame vyks pagrindiniai renginiai.

Tiesioginė „Žaliosios savaitės“ renginių transliacija DeutschEnglishfrançais

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos