Navigācijas ceļš

Jaunieši un drošība internetā - 12/02/2008

Divi bērni pie klēpjdatora

Drošāka interneta dienā Komisija organizē forumu, lai veidotu dialogu ar jauniešiem un piesaistītu pieaugušo uzmanību šim jautājumam.

Internets un jaunie saziņas līdzekļi ir gan bērnu, gan jauniešu ikdiena.

Tomēr pieaugušie ne vienmēr nojauš, kā viņu atvases lieto šīs tehnoloģijas un kādas briesmas viņiem uzglūn tīmeklī.

Lai ar jauniešiem veidotu dialogu un noskaidrotu viņu kā lietotāju paradumus un draudu novēršanas iespējas, Komisija Briselē 12. februārī rīko Eiropas jauniešu forumu English par drošību internetā.  

Tajā 27 pusaudži no 9 valstīm tiksies ar divām komisārēm: Viviānu Redingu, kas atbildīga par informācijas sabiedrību un saziņas līdzekļiem, un Meglenu Kunevu, kam uzticēta patērētāju aizsardzība. Jauniešiem tā ir vēl nebijusi iespēja pastāstīt, kā viņi lieto internetu un mobilos tālruņus, ar kādām briesmām viņi saskaras, to darot, kā viņi uz tām reaģē un kādus aizsardzības pasākumus iesaka izmantot.

Papildus jautājumam par tīmekļa drošību Komisija vēlas ikvienam nodrošināt iespēju iekļauties informācijas sabiedrībā. Šai tēmai veltīta iesaistīšanas kampaņa „e-Inclusion: Be part of it!” English (digitālā integrācija – iesaisties!).

Drošāka interneta dienā Viviāna Redinga paziņos, kas uzvarējis Eiropas jauniešu konkursā DeutschEnglishfrançais par to, kā pievērst sabiedrības uzmanību interneta drošības tēmai. Dalībvalstīs DeutschEnglishfrançais arī rīko dažādus pasākumus.

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites