Naršymo kelias

Jaunoji karta ir saugumas internete - 12/02/2008

Du vaikai prie nešiojamojo kompiuterio

Saugesnio interneto dienos proga Europos Komisija rengia forumą, kad pabendrautų su jaunimu ir atkreiptų į šią temą suaugusiųjų dėmesį.

Internetas ir naujosios žiniasklaidos priemonės yra šiandienos vaikų ir paauglių kasdienybės dalis.

Tačiau ne visada suaugusieji žino, kaip jaunoji karta naudojasi šiomis technologijomis, ir koks pavojus jai gresia.

Norėdama pasikalbėti su jaunimu, kad bendrai suformuluotų naudojimosi ir rizikos prevencijos poreikius, š. m. vasario 12 d. Europos Komisija Briuselyje surengė Europos jaunimo forumą English, skirtą saugumo internete temai.

Šia proga 27 paaugliai iš 9 šalių susitiks su dviem Europos Komisijos narėmis:  už informacinę visuomene ir žiniasklaidą atsakinga Viviana Reding ir už vartotojų apsaugą atsakinga Meglena Kuneva. Tai puiki proga šiems jaunuoliams papasakoti, kaip jie naudojasi internetu ir mobiliaisiais telefonais, koks pavojus jiems kyla, kaip į jį reaguoja, ir kokias saugumo priemones rekomenduoja.

Be saugumo, Europos Komisija nori užtikrinti, kad kiekvienas galėtų būti visateisis informacinės visuomenės narys. Tai informacinės kampanijos „e-Inclusion: Be part of it!“ English („e. Integracija. Dalyvauk!“) tema.

Saugesnio interneto dieną Viviana Reding paskelbs jauniesiems europiečiams skirtų informavimo apie saugumą internete priemonių konkurso DeutschEnglishfrançais nugalėtojus. Valstybėse narėse DeutschEnglishfrançais taip pat numatyta daug kitų renginių.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos