Naršymo kelias

Tvari energetika - 24/06/2013

Saulės baterijų plokštės ant stogo © iStock

2013 m. birželio 24–28 d. rengiama ES tvarios energetikos savaitė, per kurią vietos asociacijos, bendrovės, mokslinių tyrimų centrai, nevyriausybinės organizacijos ir vietos valdžios institucijos supažindins su savo veikla siekiant tvarios energetikos.

2013 m. birželio 24–28 d. organizuojamos Tvarios energetikos savaitės English proga visoje Europoje vyks daugybė renginių. Vilniuje rengiama informacinė kampanija „Klausk energetikos ekspertų!“, per kurią vartotojai bus kviečiami užduoti klausimus ekspertams – apie tai, kaip sumažinti savo išlaidas elektrai ir paprastais būdais prisidėti prie aplinkos ir išteklių tausojimo. Jungtinėje Karalystėje bus surengta apie 20 renginių, per kuriuos bus aiškinama, kaip sumažinti energijos sąnaudas English ir naudoti namuose bei darbe atsinaujinančiųjų išteklių energiją, konsultuojama šildymo medienos kuru klausimais English ir informuojama apie paskolas bei subsidijas šildymo medienos kuru įrangai.

Airijoje bus surengti 6 renginiai. Vienas iš jų – kampanija Think Energy English , kuria siekiama paraginti Dublino miesto tarybos darbuotojus efektyviau vartoti energiją ir sumažinti suvartojamą energijos kiekį miesto administracijos įstaigose.

Briuselyje bus įteikti apdovanojimai už novatoriškas tvariosios energetikos iniciatyvas.

Čia taip pat vyks įvairios konferencijos English , kuriose bus diskutuojama energijos kaupimo, tvarios energetikos finansavimo, pažangiųjų skaitiklių ir alternatyvaus kuro klausimais.

Europos Sąjunga yra iškėlusi sau plačių užmojų energetikos tikslus. Pagal ekonomikos augimo ir darbo vietų kūrimo strategiją ji įsipareigojo iki 2020 m. išmetamą šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį sumažinti bent 20 proc., palyginti su 1990 m. lygiu, 2020 m. 20 proc. suvartojamos energijos išgauti iš atsinaujinančiųjų energijos išteklių ir 20 proc. padidinti energijos vartojimo efektyvumą.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos