Navigācijas ceļš

Ilgtspējīgas enerģijas nedēļa 2008 - 28/01/2008

Saules bateriju paneļu rindas tuksnesī

Otrās ES ilgtspējīgas enerģijas nedēļas uzmanības centrā ir energoapgāde

Šobrīd energoapgādes nākotne un klimata maiņa sagādā mums raizes tādā mērā, ka ES ilgtspējīgas enerģijas nedēļai ir jākļūst par ikgadēju pasākumu.

Šī ilgtspējīgas enerģijas nedēļa no 28. janvāra līdz 1. februārim pulcinās Eiropas institūcijas, pilsonisko sabiedrību un energotirgus dalībniekus. Īsu brīdi pēc Bali konferences dalībnieki izvērtēs pēdējos divpadsmit mēnešos paveikto un nesenos politiskos notikumus, jo īpaši ņemot vērā jaunos likumdošanas pasākumus DeutschEnglishfrançaisportuguês, kas veltīti enerģijai un klimata maiņai.

Šonedēļ arī astoņās citās valstīs organizēs gandrīz 80 dažādus pasākumus, – šajā forumā ieinteresētās personas varēs apmainīties ar pieredzi un sekmīgāko praksi.

Svarīgākie pasākumi būs ceremonija, kurā oficiāli izsludinās pilsētu mēru noslēgto paktu, kas gandrīz veselam simtam Eiropas pilsētu (ieskaitot 15 galvaspilsētas) uzliek par pienākumu ar uzviju izpildīt Eiropas mērķi samazināt siltumnīcefekta gāzu emisiju par 20 %, un ilgtspējīgas enerģijas balvu pasniegšana English. Ar šīm balvām paredzēts vairot sabiedrības izpratni par jaunākajām programmām, darbībām un projektiem ilgtspējīgas enerģijas jomā.

Ilgtspējīgas enerģijas nedēļu rīko atbilstoši kampaņai, kas veltīta ilgtspējīgas enerģijas Eiropai.

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites