Naršymo kelias

2008 m. Europos tvariosios energetikos savaitė - 28/01/2008

Saulės baterijų plokštės

Antrą kartą rengiamos Europos tvariosios energetikos savaitės dėmesio centre – Europos Sąjungos energetikos ateitis

Europos energetikos ateitis ir klimato kaita kelia tokį didelį susirūpinimą, kad Europos tvariosios energetikos savaitė tapo kasmetiniu renginiu.

Nuo sausio 28 d. iki vasario 1 d. antrą kartą organizuojamos Tvariosios energetikos savaitės renginiuose dalyvaus Europos institucijų, pilietinės visuomenės atstovai ir energetikos rinkos veikėjai. Dalyviai apžvelgs neseniai vykusios Balio konferencijos bei paskutinių dvylikos mėnesių veiklos rezultatus ir analizuos naujausią politinę raidą, visų pirma atsižvelgdami į naujo energetikos ir klimato kaitos teisinių priemonių paketo DeutschEnglishfrançaisportuguês priėmimą.

Šią savaitę aštuoniose ES šalyse bus surengta apie 80 renginių, kuriuose pagrindiniai energetikos sektoriaus veikėjai galės dalytis patirtimi ir svarstyti svarbius klausimus.

Vienas svarbiausių Tvariosios energetikos savaitės renginių – oficialus merų pakto paskelbimas. Šiuo paktu apie šimtas Europos miestų (iš jų 15 sostinių) įsipareigos ne tik įgyvendinti ES užsibrėžtą tikslą 20 % sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išlakas, bet ir pasiekti dar geresnių rezultatų. Kitas labai svarbus renginys – „Tvariosios energetikos“ apdovanojimų English įteikimas. Šiais apdovanojimais siekiama supažindinti plačiąją visuomenę su tvariosios energetikos srities programomis, veiksmais ir projektais.

Tvariosios energetikos savaitė yra 2005–2008 m. Europos tvariosios energetikos kampanijos dalis.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos