Navigācijas ceļš

Darba piedāvājumi visā Eiropā - 05/10/2012

Sieviete ar pildspalvu rokā pēta laikraksta darba piedāvājumu sadaļu @ES

2012. gada 6. oktobrī Briselē ir iespēja tikties ar darba devējiem, iesaistīties semināros un iegūt informāciju par darbu citās ES valstīs. Lai piedalītos, reģistrējieties internetā!

Cauru gadu visā Eiropā notiek simtiem darba dienu pasākumu. Tie ir lieliska iespēja skolu beidzējiem, absolventiem un cilvēkiem ar pieredzi noskaidrot, kādi darbi ir pieejami citās Eiropas valstīs.

Sestdien, 6. oktobrī, no plkst. 10.00 līdz 17.00 Briselē Komisijas galvenajā ēkā “Berlaymont” norisināsies galvenais Eiropas Darba dienas pasākums.

Darba meklētāji var uz vietas uzrunāt un sava veida intervijā pārliecināt darba devējus no visas Eiropas. Te būs pieejama arī informācija un konsultācijas par to, kā meklēt darbu citās ES valstīs un kā uz to pieteikties. Jūsu darba meklējumos ar padomu palīdzēs konsultanti no Eiropas darbavietu mobilitātes portāla “EURES”.

Reģistrēšanās Darba dienas pasākumam

Dalība Darba dienas pasākumā ir par velti — neatkarīgi no tā, vai pasākumu apmeklējat personiski uz vietas vai internetā. Jums ir tikai jāreģistrējas internetā un jāaizsūta savs CV. Varat arī norādīt, kāda veida darbs jūs interesē, lai potenciālie darba devēji laicīgi var aplūkot jūsu CV. Ja plānojat ierasties personiski, paņemiet līdzi dažus izdrukātus CV eksemplārus, ko iesniegt darba devējiem.

Sarunām ar potenciālajiem kandidātiem Briselē būs pārstāvēti pāri par 60 uzņēmumu. Darba tirgū darba meklētājiem piedāvās apmēram 2000 vakanču.

Ja nevarat pats ierasties Briselē, reģistrējiet dalību internetā. Tad pasākuma dienā, izmantojot interneta sarunu, audio vai video sakarus, varat sazināties tieši ar darba devējiem vai EURES konsultantiem. Pasākumam ir reģistrējušies un ar darba meklētājiem no visas Eiropas sazināsies aptuveni 70 uzņēmumu.

Varat arī reāllaikā noklausīties prezentācijas un uzdot jautājumus speciālistiem.

Šī gada Darba dienā uzmanība tiks pievērsta izaugsmes sektoriem, uz kuriem Komisija norādīja savos 2012. gada aprīļa ieteikumos. Šie sektori ir “zaļā” ekonomika, veselības aprūpe un digitālā ekonomika.

Pērn Darba diena Briselē piesaistīja aptuveni 10000 darba meklētāju. Darba devējiem tika iesniegti aptuveni 6000 CV un, lai vienotos par otru interviju, sazinājās ar aptuveni 700 apmeklētāju.

Visā ES

Informāciju par jums tuvākajiem pasākumiem visa gada laikā atradīsit EURES pasākumu kalendārā.

Vēl par ES nodarbinātības politiku

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites