Naršymo kelias

Darbo galimybės visoje Europoje - 05/10/2012

Moteris su rašikliu, palinkusi prie darbo skelbimų laikraštyje © ES

2012 m. spalio 6 d. Briuselyje rengiamuose seminaruose ir kituose renginiuose darbo ieškantys asmenys galės susitikti su darbdaviais ir sužinoti apie galimybes dirbti kitose ES šalyse. Registruokitės atvykti į renginius arba dalyvauti juose internetu.

Europoje per metus surengiama šimtai „darbo dienų“. Šie renginiai – tai puiki galimybė tiek vidurinę ar aukštąją mokyklą tik ką baigusiems, tiek profesinės patirties jau turintiems žmonės sužinoti, kokių galimybių įsidarbinti yra kitose Europos šalyse.

Pagrindinis Europos darbo dienų renginys vyks Briuselyje spalio 6 d., šeštadienį, nuo 10.00 iki 17.00 Komisijos „Berlaymont“ pastate.

Darbo ieškantys žmonės ten galės pasikalbėti su darbdaviais iš visos Europos. Be to, ten bus galima gauti informacijos apie darbo vietas kitose ES šalyse ir patarimų, kaip jose įsidarbinti. Darbo mobilumo portalo EURES patarėjai padės ieškotis darbo efektyviau.

Registracija į renginį

Dalyvavimas nemokamas tiek į renginį atvyksiantiems žmonėms, tiek dalyvausiantiems jame internetu. Jums tereikia užsiregistruoti internetu ir įkelti savo gyenimo aprašymą. Taip pat galite nurodyti, kokio pobūdžio darbo ieškote, kad galimi darbdaviai galėtų iš anksto peržiūrėti jūsų gyvenimo aprašymą. Jei į renginius atvyksite pats, pasiimkite su savimi kelias gyvenimo aprašymo kopijas, kad galėtumėte įteikti jas darbdaviams.

Renginiuose Briuselyje dalyvaus daugiau kaip 60 įmonių, kurių atstovai kalbėsis su potencialiais kandidatais. Bus siūloma apie 2000 darbo vietų.

Jei į Briuselį atvykti negalite, registruokitės dalyvauti internetu. Tuomet renginio dieną su darbdaviais arba EURES patarėjais galėsite bendrauti interneto pokalbių svetainėse arba naudodamiesi garso ir vaizdo ryšiu. Apie 70 įmonių užsiregistravo su darbo ieškančiais žmonėmis visoje Europoje bendrauti internetu.

Be to, bus galima žiūrėti tiesioginę renginio transliaciją ir užduoti klausimų jo dalyviams.

Šių metų Europos darbo dienų dėmesio centre – ekonomikos augimo sektoriai, Komisijos nurodyti 2012 m. balandžio mėn. rekomendacijų rinkinyje. Tai aplinką tausojanti ekonomika, sveikatos priežiūra ir skaitmeninė ekonomika.

Pernai Europos darbo dienų renginiuose Briuselyje dalyvavo apie 10 000 darbo ieškančių žmonių. Darbdaviai gavo apie 6000 gyvenimo aprašymų, o 700 lankytojų buvo pakviesti į antrą pokalbį.

Renginiai visoje Europos Sąjungoje

Informacijos apie „darbo dienų“ renginius visose šalyse rasite renginių kalendoriuje EURES portale.

Daugiau apie Europos užimtumo politiką

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos