Navigatsioonitee

Töökohad pakkumisel kõikjal Euroopas - 05/10/2012

Pliiatsit käes hoidev naine ajalehest töökuulutusi lugemas © EU

6. oktoobril on teil võimalus kohtuda tööandjatega ning saada seminaride ja töötubade vahendusel teavet teistes ELi liikmesriikides töötamise kohta. Osaleda saab nii Brüsselis kohapeal kui ka veebipõhiselt.

Üle kogu Euroopa korraldatakse aasta jooksul sadu tööhõivepäevi. Need pakuvad nii kooli- ja ülikoolilõpetajatele kui ka töökogemustega inimestele suurepärase võimaluse saada teavet vabade töökohtade kohta teistes Euroopa riikides.

Põhisündmus − Euroopa tööhõivepäev toimub Brüsselis laupäeval, 6. oktoobril kl 10.00−17.00 komisjoni Berlaymonti hoones.

Tööotsijatel on võimalus kohapealseteks tööintervjuudeks tööandjatega kogu Euroopast. Samuti saate teavet ja nõuandeid selle kohta, kuidas töökohti teistes ELi liikmesriikides otsida ning neile kandideerida. Tööportaali EURES nõustajad aitavad teid kohapeal otsingu täpsustamisel.

Tööhõivepäevale registreerimine

Tööhõivepäeval osalustasu ei ole – olenemata sellest kas tulete kohale või osalete veebipõhiselt. Peate end vaid Internetis registreerima ja laadima üles oma CV. Samuti võite täpsustada, millised tööpakkumised teid huvitavad, et võimalikud tööandjad saaksid teie CV-ga juba varem tutvuda. Kui tulete ise kohale, võtke oma CV-d paberkandjal kaasa, et jagada neid üritusel osalevatele tööandjatele.

Brüsselis toimuval tööhõivepäeval osaleb enam kui 60 ettevõtet, et vestelda võimalike kandidaatidega. Pakkumisel on üle 2000 töökoha.

Kui teil ei ole võimalik Brüsselisse tulla, registreerige end osalema veebipõhiselt. Siis saate ürituse toimumise päeval võtta otse ühendust tööandjatega või EURESi nõustajatega, kasutades veebivestlust, audio- või videoühendust. Ligikaudu 70 ettevõtet on end registreerunud, et olla ühenduses tööotsijatega kõikjalt Euroopast.

Samuti võite vaadata otseülekandena ettekandeid ja esitada küsimusi paneeli liikmetele.

Selle aasta tööhõivepäeva raames keskendutakse majanduskasvu suurendamisele sektorites, mille komisjon tõi välja oma 2012. aasta aprilli soovitustes, ning milleks on eelkõige keskkonnasäästlik majandus, tervishoid ja digitaalmajandus.

Eelmisel aastal osales Brüsselis toimunud tööhõivepäeval ligikaudu 10 000 tööotsijat. Tööandjad said umbes 6000 CV-d ja 700 külastajaga võeti ühendust teise intervjuu kokku leppimiseks.

Kõikjal ELis

Kogu aasta jooksul saate teavet teie läheduses toimuvate tööhõivepäevade kohta portaali EURES ürituste kalendri vahendusel.

Lugege täiendavalt Euroopa tööhõivepoliitika kohta

Kõrge kontrastsusega versioon Tavaline kirjasuurus Kirjasuurus 200 % saada sõbrale prindi see lehekülg

 

Kas leidsite otsitava teabe?

Jah Ei

Mida te otsisite?

Kas teil on ettepanekuid?

Kasulikud viidad