Naršymo kelias

Per 2010 m. Europos "Darbo dienas" iki spalio vidurio vyks darbo mugės ir seminarai, kuriuose susitiks ieškantieji darbo ir darbdaviai iš visos ES.

Visi ES darbo ieškantys asmenys - abiturientai, absolventai ar patyrę darbuotojai - ir šį rudenį galės vėl susitikti su darbdaviais daugiau kaip 500 renginių ir gauti informacijos apie darbo vietas ir profesinį judumą Europoje.

Europos darbo rinka nuo metų pradžios rodo pirmuosius atsigavimo požymius: nedarbo lygis ES nuo vasario išliko nepakitęs (9,6 %) - tai reiškia, kad užimtumas stabilizavosi.

Vis dėlto, palyginus šiuos duomenis su mažesniais rodikliais 2009 m. liepą (9,1 %) ir 2008 m. liepą (6,7 %), matyti, kad darbo rinką apėmusi krizė nepasitraukė.

lšeities iš krizės ir nedarbo ieškantys europiečiai net ir Europoje be vidaus sienų dažnai vis dar nesiryžta nukreipti žvilgsnio už savo šalies ribų. Čia turėtų padėti Europos "Darbo dienos 2010". Jau ketvirtą kartą daugiau kaip 200 miestų vykstančiuose renginiuose ieškantieji darbo galės susipažinti su profesinio judumo Europoje galimybėmis.

Darbo mugėse įmonėms tinkami darbuotojai galės per prisistatomąjį pokalbį vietoje įrodyti savo kvalifikaciją. Kandidatai į darbo vietas turės galimybę po pavykusio pokalbio iš karto gauti norimą darbą.

Padedant europiniam viešų įdarbinimo tarnybų bendradarbiavimo tinklui EURES, turinčiam per 750 konsultantų, bus surengta konferencijų, informacinių renginių ir darbo mugių.

Pagrindinis Europos "Darbo dienų" renginys - Europos "Darbo diena" EnglishfrançaisNederlands Briuselyje vyks spalio 2 d., šeštadienį, nuo 10 iki 17 val. pastate "Berlaymont". Renginio organizatorė - Europos Komisija. Dalyvaus apie 40 darbdavių su daugybe darbo pasiūlymų.

Be to, kandidatai į darbo vietas ten vyksiančiose konferencijose ir seminaruose galės gauti išsamios informacijos apie darbo paieškas kitose Europos šalyse ir sužinoti naudingų patarimų, kaip prisistatyti potencialiems darbdaviams.

Susidomėjusieji turėtų iš anksto registruotis internetu. Įėjimas nemokamas visiems, kurie atsineš bent 10 savo gyvenimo aprašymo egzempliorių.

Daugiau apie Europos užimtumo politiką

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos