Navigācijas ceļš

Jaunieši ir aicināti piedalīties muzikālā konkursā un iestāties pret nabadzību.

ES ir pasaulē nozīmīgākā attīstības palīdzības sniedzēja — 2008. gadā jaunattīstības valstīm sniegtā ES palīdzība sasniedza 60% no visas starptautiskās palīdzības kopumā. Tomēr, kā liecina 2005. gadā veikta apsekojuma rezultāti, vairāk nekā miljards cilvēku joprojām dzīvo nabadzībā.

ES pūliņi saskan ar tūkstošgades attīstības mērķiem Englishespañolfrançais, ANO programmu, kas paredz likvidēt galēju nabadzību, ko raksturo iztikas ienākumi, kas ir zemāki par 1,25 dolāriem dienā. Divi citi šīs programmas mērķi ir vispārēja pamatizglītība un bērnu mirstības samazināšana.

ES programma “Es cīnos pret nabadzību” българскиčeštinaελληνικάEnglishfrançaislietuvių kalbapolskiRomâna tiecas rosināt jauniešu aktīvu līdzdalību cīņā pret ārkārtēji grūtiem dzīves apstākļiem. Šīs kampaņas tīmekļa vietne aicina Eiropas jauniešus iesaistīties to NVO darbā, kurām ir vajadzīga viņu palīdzība, piemēram, darbā, ko veic Eiropas brīvprātīgo dienests DeutschEnglishfrançais. Vietnē var iepazīties arī ar Eiropas politiku attīstības jomā un jo īpaši programmām, kas attiecas uz pārtikas piegādes drošību un konfliktu nepieļaušanu.

Jaunizveidotas grupas un topošie komponisti var izmēģināt laimi un piedalīties muzikālajā konkursā “Pret nabadzību” българскиčeštinaελληνικάEnglishfrançaislietuvių kalbapolskiRomâna. 15-30 gadus veci jaunieši var iesniegt savu dziesmu par nabadzības apkarošanas tēmu, un ikkatrs tiešsaistē varēs balsot par savu izvēlēto dziesmu. Uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu dziesmu profesionālā studijā un uzstāties Stokholmā pasākumā, kas būs veltīts Eiropas Attīstības dienām 2009 Englishfrançais.

Šis ikgadējais pasākums veicina pasaules mēroga valstu savienības izveidi cīņai pret nabadzību. Apmēram 4 000 cilvēku no 125 valstīm tajā apspriedīs aktuālākos notikumus un jaunākās iniciatīvas. Šajās konferencēs, manifestācijās, sanāksmēs un izstādēs var piedalīties visi. Tās piedāvā daudz iespēju, lai dalītos idejās un izveidotu auglīgu sadarbību.

Šogad pasniegs arī balvu “Jaunatne un attīstība” kā atzinību labākajam videomateriālam vai plakātam par tēmu “Āfrikas cilvēku attīstība”.

Lasīt vairāk par pasākumiem, kurus ES veikusi, lai cīnītos pret nabadzību Englishfrançais

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites