Naršymo kelias

Muzika prieš skurdą - 03/08/2009

Muzikos konkursu jaunuoliai skatinami prisidėti prie kovos su skurdu.

Europos Sąjunga – svarbiausia paramos teikėja besivystančioms šalims pasaulyje: 2008 m. ji suteikė 60 % visos pasaulyje joms skirtos paramos. Vis dėlto dar 2005 m. pasaulyje skurde gyveno per milijardą žmonių.

ES pastangos kovoti su skurdu atitinka Jungtinių Tautų iškeltus tūkstantmečio vystymosi tikslus Englishespañolfrançais . Vienas iš jų – panaikinti ypač didelį skurdą. Ypač didelis skurdas – kai per dieną žmogus teturi mažiau kaip 1,25 USD pragyventi. Tarp kitų JT tikslų – visiems užtikrinti pradinio ugdymo galimybes ir sumažinti kūdikių mirtingumą.

Siekdama į kovą su skurdu įtraukti paauglius, ES pradėjo kampaniją „Aš kovoju su skurdu“. Kampanijos interneto svetainėje Europos jaunuoliai skatinami prisidėti prie kovos su skurdu, pavyzdžiui, padėti kokiai nors nevyriausybinei organizacijai, kurią jiems padės rasti Europos savanorių tarnyba DeutschEnglishfrançais . Kampanijos metu taip pat informuojama apie ES vystymosi politiką ir projektus įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, maisto saugos ir konfliktų prevencijos.

Pradedantieji muzikantai gali bandyti laimę kovai su skurdu skirtame muzikos konkurse. 15–30 metų jaunuoliai gali konkursui pateikti dainą kovos su skurdu tema. Geriausią dainą išrinks kampanijos interneto svetainės lankytojai. Nugalėtojas savo dainą galės įrašyti profesionalioje studijoje ir atliks ją Stokholme per 2009 m. Europos vystymosi dienas Englishfrançais .

Šio kasmetinio renginio tikslas – sukurti pasaulinę kovos su skurdu koaliciją. Apie 4000 žmonių iš 125 šalių aptars naujausius įvykius ir iniciatyvas. Visi renginio dalyviai galės prisidėti prie pranešimų, renginių, tinklo narių susitikimų ir parodų organizavimo ir turės daugybę galimybių dalytis idėjomis bei kurti partnerystes.

Šiais metais taip pat bus varžomasi dėl vystymosi srities prizo jaunimui. Juo bus apdovanota už geriausią vaizdo siužetą arba plakatą žmogiškojo vystymosi Afrikoje tema.

Daugiau apie ES kovos su skurdu veiksmus Englishfrançais

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos